Wpis z mikrobloga

@ksiezycoweNieruchy: rozumiem, że jako beneficjent podwyżek płacy minimalnej chciałbyś wiedzieć, czym zajmują się ludzie na poziomie, ale ja nie zajmuję się doradztwem zawodowym dla cymbałów bez wykształcenia jak ty xD

ja wymyślam jakieś fajne pociski

jeśli jazda po tobie jak po szmacie to fajne pociski to nie mam pytań xD xD xD

Wytresowałem cię totalnie w kilka dni, nawet nie przychodzą ci powiadomienia, że ci odpisuję, a ty i tak wracasz
@ksiezycoweNieruchy: buahahhaha, napisałem, żebyś daj głos i dałeś go po kilku sekundach, nawet bez powiadomienia wykopowego xD

No i widać, że czytanie ze zrozumieniem nie idzie ci zbyt dobrze, kolejny dowód wyżej xD

Ale przynajmniej kundel z ciebie niezły i posłuszny xD
@ksiezycoweNieruchy: trochę strach, żeby takie kundle jak ty dostawały umowę kredytową do podpisu, przecież ty niczego tam nie zrozumiesz, co napiszą, a potem pójdziesz do Jaworowicz i będziesz płakał, że cię bank oszukał xD

Do wniosku kredytowego powinien być test na czytanie ze zrozumiem, wówczas nie miałbyś na niego żadnych szans, skoro nie rozumiesz nawet partykuły w zdaniu xD
@ksiezycoweNieruchy: ty masz problem na poziomie psychicznym, a co dopiero logicznym xD brak logiki to rozumiem, po prostu jesteś cymbałem, ale co do psychiki to powinieneś udać się do specjalisty, szansa na poprawę wprawdzie niewielka, ale zawsze warto próbować xD

magister inżynier konserwacji powierzchni płaskich xD

Rata nie powinna przekraczać 30% zarobków.

To jakaś porada z "Pani domu" czy z książki kucharskiej xD? Skąd się biorą takie ekonomiczne ameby jak ty
@francoisinho czyli właśnie przyznałeś że jesteś biedakiem. Bierze kredyt bk2% i rata wyniesie więcej niż 30% xDDD. To jest plebs i bez obrażania. Obiektywnie. Mi rata nie zbliży się do 15%, a biorę pod korek. Prawdziwe starcie plebsu z wyższą wartswa. Doradca zawodowy vs Magister inżynier. Starcie platoniczne, piękne w swojej prostocie i w wyrazie. Wzruszyłem się. Dziękuję że jesteś.
@ksiezycoweNieruchy: widzę, że po raz kolejny obnażasz swoje umiejętności czytania ze zrozumieniem, nie jestem zaskoczony xD

Ale nie oczekiwałem zbyt wiele od cymbała zajmującego się konserwacją powierzchni płaskich xD

Rozumiem, że twoje realne życie jest pozbawione perspektyw, to pewnie dlatego kreujesz wyimaginowaną rzeczywistość na portalu że śmiesznymi obrazkami xD

PS słowo "warstwa" piszemy trochę inaczej, tumanie xD
@francoisinho masz rację humanisto. Piękne jest to jak ludzie którzy nie są przydatni społecznie wyzywają swoje frustrację w internecie. Szkoda że nie trafiłeś na doradcę zawodowego jak mogłeś jeszcze wybrać przydatny zawód. Prawdziwy wrzód na dupie społeczeństwa i potem ja bym musiał takim płacić bk2%. Wstrętne pisowce, tylko dlatego biorę bk2% żeby nie finansować humanistycznego plebsu. I tutaj mam merytoryczne argumenty że jesteś plebsem, na ekonomicznej łasce takich jak ja. Nie doceniasz
@francoisinho tak, myślę że wytwarzając realna wartość i przyczyniając się do rozwoju technologii jestem bardziej przydatny niż ty. Wyobraź sobie że banki nie działają, nie masz jak wybrać pieniędzy, systemy informatyczne linii lotniczych padły, nie możesz nawet włączyć swojego taniego komputera i pisać tych wyzwisk. A teraz odwróćmy sytuację: co ja bym zrobił jakby zabrakło doradców zawodowych? Nikt by nawet nie zauważył xD Zresztą proporcje naszych pensji idealnie oddają to co mówię.
@ksiezycoweNieruchy: faktycznie, gdyby nie było na świecie ludzi, którzy sprzątają szamba, wywożą śmieci czy czyszczą kible - świat byłby okropny. Dobrze, że są takie robole jak ty!

Nie rozumiem tylko dlaczego porównujesz moją tygodniową pensję do twojej rocznej?
@francoisinho chcesz powiedzieć, że doradca zawodowy zarabia więcej niż cloud engineer? I masz rację ci co wywożą śmieci są bardziej przydatni od ciebie, bo wprowadzają realna wartość. Robią potrzebne rzeczy. zarabiają też często więcej od ciebie, więc powinieneś mieć do nich jakiś szacunek. Jeśli nie masz to jesteś głupi, bo oni są lepsi od ciebie.