Wpis z mikrobloga

@francoisinho: zadzwoń do jakiejkolwiek placówki bankowej i uzyskaj rzetelną informację na temat 2% kredytu ;).
Prawda jest taka że oferty pojawią się 3 lipca i dopiero będzie wiadomo kto i za ile co oferuje, wszyscy nastawiają się na wydłużone terminy rozpatrywania wniosków.
  • Odpowiedz
@francoisinho: czytaj ze zrozumieniem Buda przekazuje informacje że dopłaty mają być uruchomione w styczniu. Gratuluję Tobie że jesteś wszechwiedzący i widać że jesteś ekspertem we wszystkich dziedzinach życia ;) na dzisiaj gwarantuję Tobie że nikt na poziomie oddziałów banków nie wie jak będzie wyglądała oferta w banku i czy i kiedy będą przyjmowali wnoski oraz jak długo będą je rozpatrywali.
  • Odpowiedz
@masticker: mechanizm dopłat jest już znany od kilku miesięcy, więc jako osoba mająca mocny związek ze sprzedażą hipotek raczej powinieneś to wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest prawdziwy geniusz, filantrop. Bardzo inteligentny i błyskotliwy

@ksiezycoweNieruchy: Wszystko się zgadza. Żadnego z tych słów nie mogę jednak napisać o tobie xD

Nie oczekuj umiejętności czytania. Zaraz zobaczysz co to za prymityw dopiero xD

To pasuje
  • Odpowiedz
@ksiezycoweNieruchy: ty jesteś zbyt głupi nawet na tyle, żeby przeczytać ustawę ze zrozumieniem, a co dopiero interpretować cokolwiek xD

A twoja "interpretacja" artykułu 6 KC to był już prawdziwy hit i pokaz fikołów pseudointelektualnych xD

I bez problemu jestem też w stanie stwierdzić, czym ty się zajmujesz - tania siła robocza, tzw, klasyczny robol - z pokolenia na pokolenie zresztą xD
  • Odpowiedz
@francoisinho ale ty się sam jechałeś swoją wiedzą i inteligencją. Wstydzisz się też swojej pracy i nic dziwnego. A ja sobie pisze z tobą jak mi się nudzi. Jesteś takim moim zwierzakiem. Jak mam ochotę to pisze, a ty zawsze dasz głos. Chociaż mało błyskotliwie, bo to ja wymyślam jakieś fajne pociski, a ty odpowiadasz no chyba ty xD Mierny, bierny, ale przynajmniej wierny. I za to cię lubię.
  • Odpowiedz