Wpis z mikrobloga

plomby Wro od 250 (najtanszy znaleziony, pewnie ma telefony z pogrozka od kolegow po fachu bo u nich od 300) kiedys plomba byla od 120.
fryzjer 35 to juz standardowa cena, nawet na 10 minut jak idziesz
Ogolnie zlodziejstwo wszedzie a pensja ani drgnie.
#wroclaw
Mnie barber kosztuje 100zł w Krakowie, ale ja lubię być zadbany, więc place. Do jakiegoś typowego fryzjera pewnie za 30-40zl możesz trafić, tylko pytanie co ci zostanie po tej wizycie na głowie.

Prywatna opieka medyczna w Medicover, najlepszy pakiet i jakoś się żyje. Do lekarza jestem w stanie się umówić najczęściej w ciągu kilku dni max.

Co do pozostałych rzeczy to się nie orientuje, bo nie korzystam.
@wuwuzela1: a na pewne artykuły higieniczne 100% mniej ;) można by długo się licytować, ale 4 razy droższe strzyżenie to porażka i tyle.

Edit: no i mówisz o statystyce, równie dobrze jakiś mężczyzna może potrzebować mniej kalorii niż jakaś kobieta. A u fryzjera nic nikogo nie obchodzi, jeśli kobieta chce maszynką na jeżyka jak mężczyzna - inny PESEL, płacisz więcej.
@w33d: nie twierdzę, tylko cytuję, odnosiłam się do podanej wyżej ceny 18 zł (choć rozumiem, że już nieaktualnej, ale dwa lata temu kobieta też płaciła 80). Kobieta też chodzi co 3 tygodnie, i nie tylko na strzyżenie przecież. Ale nie chodzi o całą licytację, kto barbera, a kto farbowanie, porównałam tylko strzyżenia.