Wpis z mikrobloga

#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #venusska #venusbdg #kleboldswaifu
Jak już wstawiacie zdjęcia pod postami o mnie, to wstawiajcie jakieś aktualniejsze, a nie sprzed 3-4 lat albo jakieś zakłamujące rzeczywistość przeróbki. xD Nie wiem, czy niektórzy tutaj nie wiedzą, że wygląd zmienia się zarówno podczas czynnego uzależnienia, jak i po jego zwalczeniu. Tak jak pisałam na głównym koncie w 2021 - "na tagach o mnie piszecie takie bzdury, a wystarczy grzecznie zapytać się u źródła''. Liczba spekulacji i "sprawdzonych info" wyciągniętych wiadomo skąd jest zatrważająca, a wystarczyłoby zapytać na IG, twitterze, czy gdziekolwiek. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości, można napisać tutaj na priv/w komentarzu. Nie odpowiadam na trolling i hejt, pozdrawiam. Venusska AKA Kleboldswaifu.
  • 80
@kleboldswaifu: Napisałem betabankomat, bo nie chciałem używać mocniejszych określeń, fakty są takie, że byłaś prostytutką i aż mnie skręca w środku, że są faceci którzy dobrowolnie wiążą się z takimi dziewczynami. Głowa by mi eksplodowała jakbym miał obok siebie partnerkę którą mógł mieć każdy za 200 zł ()
@janmazoch: Tylko Ty wiesz, że ja nie mogłam sobie ustalać cen, więc takie gadanie o cenach jest po prostu słabe. Każdy jest kowalem swojego losu i to, że Ty byś nie chciał, to nie znaczy, że inni nie będą chcieć. Nie każdy ma na temat tego jakieś chore wyobrażenia. Dosłownie to jest metoda zarobku, żadnego przywiązania emocjonalnego. Ja tam się cieszę, że mogłam skończyć z tym szybko i wyjść z uzależnień.
Od trochę ponad 3 lat działam wyłącznie online


@kleboldswaifu: zakładam że zarabiasz więcej niż 5 tys netto. I teraz NIE SPIEPRZ sobie przyszłości i w coś tą gotówkę inwestuj. Ale w coś pewnego jak np. ziemia, albo mieszkanie. Bo za 10 lat już amatorów na twoje występy będzie znacznie mniej.
Więc nie rób podstawowego błędu prostytutek i kasę inwestuj. Może być też złoto diamenty itp. tylko NIKOMU o tym nie mów