Wpis z mikrobloga

#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #venusska #venusbdg #kleboldswaifu
Jak już wstawiacie zdjęcia pod postami o mnie, to wstawiajcie jakieś aktualniejsze, a nie sprzed 3-4 lat albo jakieś zakłamujące rzeczywistość przeróbki. xD Nie wiem, czy niektórzy tutaj nie wiedzą, że wygląd zmienia się zarówno podczas czynnego uzależnienia, jak i po jego zwalczeniu. Tak jak pisałam na głównym koncie w 2021 - "na tagach o mnie piszecie takie bzdury, a wystarczy grzecznie zapytać się u źródła''. Liczba spekulacji i "sprawdzonych info" wyciągniętych wiadomo skąd jest zatrważająca, a wystarczyłoby zapytać na IG, twitterze, czy gdziekolwiek. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości, można napisać tutaj na priv/w komentarzu. Nie odpowiadam na trolling i hejt, pozdrawiam. Venusska AKA Kleboldswaifu.
  • 80
@janmazoch: Czy Ty wiesz co to oznacza betabankomat? Już pisałam o tym kiedyś - byłoby mi wstyd, gdyby facet miał mnie utrzymywać. To, że jakieś baby tak sobie robią, no to ich sprawa, ale mnie proszę z czymś takim nie mieszać. A kupujących starczy dla każdego, tylu ich jest, że nie wydaje mi się, aby ktokolwiek biedował.