Wpis z mikrobloga

@matluck: wincyjj socjalu dla kobiet wincyyyyyj!!! a ty wykopku jeb na to w januszeksie za minimalna i pozniej plac w skepie 12zl za 10 jajek XDDD i jeszcze ci na wykopie beda pisac zeby glosowac na po czy lewice czy inne lewactwo co tylko WINCYYYYJ dla biednych i ucisnionych kobiet chce rozdac XDD tylko Konfederacja dla chlopa obecnie, chyba ze chce byc kukiem i sponsorowac cudze kobiety i bombelki
a od kiedy komuchy trzymaja sie jednej definicji danego slowa? xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: bardzo dojrzałe. Zamiast mówić o meritum, lepiej sprowadzić sprawę definicji socjalizmu do demonizowania/wyśmiewania komunistów. Po prostu zmieniasz temat, bo też nie wiesz o czym mówisz. Tchórzowskie zagranie.

Rozplywacie sie czym jest kobieta


@yhbgrobdoivbvwamsv: nie wiem kim jesteśmy my w twoim zdaniu, a jedyne osoby jakie znam, które miałyby problem ze zdefiniowaniem kobiety to skrajni prawicowcy, albo lewicowcy którzy
*bezrobotnej. Facet niech w tym czasie zdycha z głodu. Widocznie to nie jest realny problem. Albo zbyt ważny ¯\(ツ)/


@Z_dupy_strzelec: o czym ty mówisz? Mamy w tej kwestii obecnie podział? Ktoś go postuluje?

To może zróbmy bezpłatną stomatologię tylko dla kobiet? Nie powinno być problemu, prawda?


@Z_dupy_strzelec: umiesz czytać? Napisałem o sytuacji gdy warunki nie są równe i podałem przykłady

Zachciało się bezczelnym samcom równego traktowania.


@Z_dupy_strzelec: Równe traktowanie
albo lewicowcy którzy nie istnieją naprawdę, tylko są wymyślonymi postaciami dla dobra artykułu typu "fake news" na jakiejś śmierdzącej reakcjonistycznej stronie internetu (typu jebzdzidy).


@ananasowy: prosze prosze, https://nypost.com/2022/03/24/supreme-court-nominee-judge-ketanji-brown-wont-define-woman/ sad najwyzszy w usa to wymyslone smierdzace prawackie fejkniusy xD

bardzo dojrzałe. Zamiast mówić o meritum, lepiej sprowadzić sprawę definicji socjalizmu do demonizowania/wyśmiewania komunistów. Po prostu zmieniasz temat, bo też nie wiesz o czym mówisz. Tchórzowskie zagranie.


@ananasowy: xDDD mowi ktos, kto
@yhbgrobdoivbvwamsv: nie sądziłem, że będziesz na tyle bezczelny, żeby wysłać mi artykuł, którego ewidentnie nie czytałeś xDDDD ale poproszę tylko, żebyś nie usuwał własnego komentarza, zostawmy go tu z tym linkiem, żeby przyszłe pokolenia mogły bekować
nie sądziłem, że będziesz na tyle bezczelny, żeby wysłać mi artykuł, którego ewidentnie nie czytałeś xDDDD ale poproszę tylko, żebyś nie usuwał własnego komentarza, zostawmy go tu z tym linkiem, żeby przyszłe pokolenia mogły bekować


@ananasowy: dobrze wiem, ze nie sadziles ze ktos wyjasnij twoje klamstwa xD I rozumiem dlaczego myslisz, ze to bezczelnosc, po latach indoktrynacji ze partia ma zawsze racje ciezko inaczej odbierac cokolwiek co nie jest bezmyslnym przytakiwaniem.