Wpis z mikrobloga

Jest coś równie funkcjonalnego jak quadlock, ale bez tego etui? Chodzi mi o to, że jak zdejmę telefon z kierownicy to nie chciałbym, żeby wystawało wielckie coś, tylko taki mały pyrtek. Sp connect czy jakoś tak odpada, bo trzeba kręcić imbusem żeby zmienić orientację. Jakieś pomysły? Już zastanawiam się nad quadlockiem, tyle że ta cena. jest 10 procent taniej i nie wiem czy czekać bo będzie jakaś promocja czy oni nic więcej nie dadzą? #motocykle #motocykle125 #motocykleboners
  • 17
  • Odpowiedz
@sebnysa: Ja używam quadlocka ale na codzień nie noszę tego etui, zmieniam na ładniejszego spigena. Jest to odrobinę #!$%@?ące ale w sumie zajmuję 5 sekund, więc da się żyć. Bierz tego quadlocka, raz wydasz i nie będziesz żałował.
  • Odpowiedz
  • 0
@tagan: W sumie to fakt, można zakładać tylko na dłuższe wyprawy.
Może to nawet i lepsze rozwiązanie. Nie orientujesz się co do jakichś promocji? Teraz ten uchwyt pro i pokrowiec to jest 99.99 eur, po zniżce 90 eur. Nie wiesz czy dawali kiedyś więcej niż 10%?
  • Odpowiedz
@sebnysa: ja znowu spconnecta mam bo jedyny z quadem ktory dawal ladowanie indukcyjne i ma bumper do ois, wszedl spc+ w tym roku ktory jest cienszy niz stary
  • Odpowiedz
  • 0
spc+


@xede: Tyle, że ten spc wychodzi jeszcze drożej niż quad lock, no i wciąż nie można zmienić orientacji telefonu bez imbusa.
  • Odpowiedz
@sebnysa: w sumie to dlaczego nie "zwykły" zaciskowy uchwyt po prostu? Wszyscy te quad locki i inne cuda i trochę nie rozumiem, bo jeżdzę z dokładnie takim uchwytem (niby od Maxto) i na nakedzie bez szyby przy 160 mi się nie poddał, w sumie od początku sezonu go katuję i zero problemów. Czy może latasz offroad albo 200+ bez owiewki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@aso824: Nie, nie. Mi chodzi tylko i wyłącznie na tym, żeby nie szpecił po zdjęciu telefonu. Dlatego nawet ten quadlock mi nie pasuje ten zwykły tylko chciałbym ten aluminiowy cały czarny. Przy moim stylu jazdy to i #!$%@? z plasteliny by wystarczył, ale musi wyglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
@xspeditor Ma jakąś taką opcję, że nie i #!$%@?. Kiedyś mój pilot z TV się zkasztanił, kupiłem na ali nowy bo tanio. #!$%@?ła do kosza, trzeba było nowy w sklepie. Od razu informuję, że argumenty typu - te jest ten sam pilot tyle że 10x tańszy nie działa. Musi kupić ten sam 10x droższy w sklepie. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twą ciekawość.????
  • Odpowiedz
@sebnysa: RAM X Mount, nie czytalem komentarzy to nie wiem czy ktos polecal wczesniej. Przejechalem 60kkm i dalej dziala. Do drugiego moto bede dawac Quadlock bo uzywam w rowerze i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz