Wpis z mikrobloga

Normictwo już ogarneło, że ściana to jest dla facetów, wysoka na 10 metrów, długa niczym mur chiński i gruba na 1 metr, zrobiona z tytanu i wibranium.

Dla kobiety to jest conajwyżej ścianka 30cm z plastiku, którą można obejść, przeskoczyć, czy skopać, zniszczyć i przejść,

Ciekawe kiedy @Jah00 @Oskar_STS i @LatajacyJeczmien + reszta redpillaków normików z tagu to zrozumie

#blackpill #redpill #pua #tinder #zwiazek
P.....c - Normictwo już ogarneło, że ściana to jest dla facetów, wysoka na 10 metrów,...

źródło: redpyll6

Pobierz
  • 38
Ciekawe kiedy @Jah00 + reszta redpillaków normików z tagu to zrozumie


@Pozytywny_gosc: Ale co zrozumie? Ja przez całe życie mówiłem pościanowym i psychicznym laskom żeby #!$%@?ły i mówię nadal. Nic nie zmieni mojego podejścia bo jestem już na to za stary. A plusem bycia starym jest to, że masz na wszystko #!$%@?. Nie ma żadnej ściany dla facetów. Sciana dla facetów zaczyna się wtedy kiedy chce. Jak uprawiasz sport, zdrowo się
Jah00 - >Ciekawe kiedy @Jah00 + reszta redpillaków normików z tagu to zrozumie

@Pozy...
@hypemenik: no i bardzo dobrze. Trzeba pokazywać jak wygląda tak naprawdę świadomy facet i ile jest warte to całe ,,,szanowanie siebie" aby pokazać swoją ,,wartość" którą panny co do jednej mają daleko w d.
@Pozytywny_gosc: Jestem oczywiście przeciwny redpillowi, ale z tą ścianą to też nie jest do końca prawda.

Oczywiście przez redpillowców problem ściany jest wyolbrzymiany, ale to też nie oznacza, że ściana nie istnieje.

Wiadomo, że nie da się porównać samotności 35-latka i samotności 35-latki, bo singielka w takim wieku zawsze dostanie więcej uwagi i zainteresowania, niż singiel.

Z drugiej strony jednak zwróćmy uwagę na to kto się takimi kobietami interesuje - rozwodnicy,
@Pozytywny_gosc

Co z tego że laska dostała kosz kwiatów od jakichś simpow przegrywow? Przecież ona i tak się nimi nie zainteresuje i nic z tego nie będzie

Prawdziwa wartość dla kobiety pokazujesz że za nią nie latasz, nie udajesz kolegi który chce być miły po to by laske zaliczyć. Laska nie wybierze tego który zrobi dla niej wszystko, ale tego o którego będzie musiała się postarać.

Następna kwestia to jest po prostu
Jak uprawiasz sport, zdrowo się odżywiasz, masz ogarnięte finanse, życie i psychę to młody gość nie ma nad tobą żadnej przewagi


@Jah00: @DzazesOrozes: ja bym to jednak ujął w ten sposób
Nawet jak młody gość uprawia sport, zdrowo się odżywia, ma ogarnięte finanse, życie i psychę to i tak dziewczyna, która mu się podoba może woleć 2 metrowego dziadka, który wygląda jak ogromny Harleyowiec z Hollywoodzkiego filmu
Bananek2 - > Jak uprawiasz sport, zdrowo się odżywiasz, masz ogarnięte finanse, życie...

źródło: Screenshot_3

Pobierz
@Pozytywny_gosc

A tak poza tym to śmieszy mnie deprecjonowanie ściany u kobiet wśród czarnopigulkowcow - zamiast nazwać rzeczy po imieniu to nadal będziecie simpowac do jakichs lasek 30+ z ogromnym przebiegiem, nie mówiąc ze one nie zaliczyły zderzenia ze ściana

Co kobieta ma tak naprawdę do zaoferowania na rynku matrymonialnym? Przede wszystkim swój wyglad, młodość i bycie materiałem na matkę. Jak sobie wejdziecie jeden z drugim na tindera to zauważycie że laski
Prawdziwa wartość dla kobiety pokazujesz że za nią nie latasz, nie udajesz kolegi który chce być miły po to by laske zaliczyć. Laska nie wybierze tego który zrobi dla niej wszystko, ale tego o którego będzie musiała się postarać.


@Oskar_STS: Intent + freedom of outcome. To jest idealna kombinacja. Czyli musisz pokazać stanowczo, że mógłbyś z laską wejść w relację, ale jak ona nie chce, albo się zastanawia to bez żalu
Młody będzie miał za mało zgromadzonych zasobów z reguły słabszą pozycję społeczną i mniejsze doświadczenie


@Jah00: Powtórzę jeszcze raz. Serio myślisz, że u tego dziadka główną rolę odgrywają zasoby, pozycja społeczna i doświadczenie, a nie fakt, że wygląda jak całkiem przystojny 2 metrowy Harleyowiec z Hollywoodzkiego filmu? xD
Czy jakby te same zasoby, pozycję i doświadczenie miał na przykład Władysław Bartoszewski to ze swoim wzrostem i mordą myślisz, że podrywałby tak
Serio myślisz, że u tego dziadka główną rolę odgrywają zasoby, pozycja społeczna i doświadczenie


@Bananek2: Tak. Wzrost i postura też mają jakieś niewielkie znaczenie.

Czy jakby te same zasoby, pozycję i doświadczenie miał na przykład Władysław Bartoszewski to ze swoim wzrostem i mordą myślisz, że podrywałby tak samo modelki jak ten giga chadowy dziadek z filmiku?


@Bananek2: Nie wiem czy by podrywał, bo nie wiem co ty porównujesz. Dużo starszego
@Pozytywny_gosc: przecież to są komentarze jakiś wymoczków, cucków i idiotów co nie rozumieją tekstu pisanego. Trzymanie ramy to nic innego jak inne określenie bycia asertywnym. Nie mam pojęcia o co chodzi w moim byciu asertywnym i nie pozwalaniu na pomiatanie mną z faktem, że przyleci jakiś idiota włazić do dupy kobiecie. A tam jeszcze jest komentarz jakiegoś cucka, który wprost pisze "ty ją chcesz poprawic [co do #!$%@???!?!?], i pokazać jej
przecież gość się przyznał, że simpował średniej lasce 5/10 i orbitował wokół niej kilka miesięcy i laska go brutalnie olała xD Teraz wymyślił sobie FWB żeby odbudować wizerunek


@Pozytywny_gosc: Gdzie napisałem że orbitowałem i simpowałem wokół jednej laski? Przeczytaj może mój post dokładnie jeszcze raz to może zrozumiesz o co chodziło. Czasem ludzie ze sobą zrywają relację i tyle i nie wiem po co chcesz to roztrząsywać po raz kolejny. Nic