Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie ci "pasjonaci" "programowania" po youcode i innym g---o kursie online dla idiotów xD Stronka github odpicowana, jakieś emoji, badge i zabawne opisy,
"projekty" to oczywiście todoapp, konwerter walut xD i jakaś k---a gównoteka gównofilmów. Złapie taki gównoprace w pierwszym g---o softwarehousie i stop pasji xDDDd
Jak myślicie ile zarabia taki cieć po bootcampie co nawet nie wie co to Node? Ja obstawiam, że coś powyżej minimalnej xD

#programista15k #programista25k
Filipinka1995FromCanada - Rozwalają mnie ci "pasjonaci" "programowania" po youcode i ...

źródło: vivaldi_4TsUCAORsk

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipinka1995FromCanada: a jak ma inaczej znaleźć robotę jako stażysta lub junior ? Chyba w tej chwili przy przesycie rynku to jedyna możliwość... Bo co pokażesz że parę słów powiesz po angielsku i jesteś silnie zmotywowany ewentualnie jakiś papierek z uczelni ?
  • Odpowiedz
@Magnusex1667: demonstrując umiejętności, a jak inaczej? Kogo k---a obchodzi jakieś kopiuj wklej z kursu dla idiotów xD. Szkoda pamięci na serwerach azure na gównokod gównotek i todoappek. Github to jest platforma do aplikacji z OTWARTYM KODEM ŹRÓDŁOWYM. TWOJA GÓWNOTEKA TO MARNOTRASTWO PAMIĘCI.
  • Odpowiedz
@KneelYouFool: jestem po seneca college i computer science na york university toronto i mam takie samo zdanie co OP. Lepiej sie przekonwertować na programiste cnc jak sie jest takim botem, bo ai i tak zabierze 95% robote za pare lat, a daja sie r----c na jakies g---o kursy za kilka tysi, zyją w pokoju z ukrami, w depresji i mysla, ze klikajac w komputer beda zarobasami, jak w reklamach scamow.
  • Odpowiedz
@heinricha_hammler: Nie wiem po ile był kursik, niespecjalnie mnie bootcampy jarają bo pracuję w branży od 8 lat.

Jak @Filipinka1995FromCanada najpierw drze mordę, że Github to nie miejsce na prywatne projekty osób, które się uczą, tylko "platforma do aplikacji z OTWARTYM KODEM ŹRÓDŁOWYM" to niech nie robi fikołków jak wyborca konfederosji broniący słów Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Github to hosting do przechowywania repozytoriów z
  • Odpowiedz
Jak myślicie ile zarabia taki cieć po bootcampie co nawet nie wie co to Node? Ja obstawiam, że coś powyżej minimalnej xD


@Filipinka1995FromCanada: Na pewno więcej niż taki sfrustrowany buc jak ty, bo z jakimi #!$%@? nikt nie chce pracować w zespole. xD
  • Odpowiedz