Wpis z mikrobloga

Pierwsze moje podejście do #masseffect. W jedynkę gram inżynierem - czy w następnych częściach też się wybiera klasę? Warto grać kimś innym? Dużo się zmienia? Nawet odpowiada mi taki styl gry gdzie rzucam skillami, dynamiczne strzelanie byłoby trudne (dopiero uczę się grać na padzie xd)
Ogólnie jakieś rady?
#gry
  • 18
  • Odpowiedz
@Goronco: w nastepnych też można, różnica jest taka że jakie masz umiejętności i biotykiem masz więcej magii że tak to ujme a w żołnierzu np. zapalającą amunicje lub zamrażającą amunicje. chociaz według mnie 3 najlepsza . ale to kwestia czy grasz w tą exculive tą nową pakiet trzech czy osobno starsze
  • Odpowiedz
@Goronco: Nie grałem na padzie, ale grałem wszystkimi klasami z wieloma kombinacjami i zabawa jest zawsze świetna. Zazdroszczę ci, że przechodzisz pierwszy raz. :)
  • Odpowiedz
@Goronco: Każda klasa jest jak najbardziej grywalna.
W Legendary masz za to sporo ulepszeń głównie dla pierwszej części - np. teraz masz headshoty, kiedyś nie było.

e: aaaa, postać możesz importować później do kolejnej części - tyle że klasa zostaje.
  • Odpowiedz
@Goronco: jak dostaniesz misję na księżycu, żeby unicestwić wi to zrób ją jak najszybciej, najpierw zrób misje wątku głównego feros i noveria, bo odblokują Ci wszystkie układy, po każdej ww misji wracaj na cytadele, bo odblokowują czasami dodatkowe króciutkie misje, uważaj, żebyś sobie nie zablokował misji kahoku/banes, staraj się nabijać idealiste/renegata po zdobyciu 70 albo 80% odblokujesz dodatkową misję inna dla każdego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@viconia
Ok, kojarzę ze gdzieś mam misję o księżycu, czyli skocze tam
Trochę mi się odblokowało, bo zrobiłem trochę noverii, za to nie byłem ani razu na cytadeli od tamtego czasu

Nic nie kojarzę o kahoku/banes więc uważam
I tu, właśnie:
@vulcanitu @larvaexotech @FrostlyMostly @cooles
Sorry za wołanie ponowne
Ale czy js robię coś źle? Jak zwiedzam planety to tylko na co którejś mogę lądować? A w każdą inną i tak trzeba
  • Odpowiedz
@Goronco: zwykle w układnie masz 1 planetę do lądowania(czasami jest to coś innego) i kilka planet które możesz zbadać, a także w pasie odłamków są ukryte asteroidy do zbadania, w dzienniku masz zadania zbierackie i jak zrobisz ten z metalami to dostaniesz dodatkowe surowce w 2, nie wiem jak z resztą

Po prostu nie rób zadania dla kahoku póki nie będziesz miał zadania od babki(michelle ta od garrusa) ze stacji medycznej
  • Odpowiedz
@Goronco: w jedynce side questy na innych planetach sa mocno wtorne i powtarzalne. W kolejnych czesciach zdecydowanie postawili na jakosc - side questow jest mniej ale sa ciekawe, maja swoja linie fabularna itd.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.