Wpis z mikrobloga

ale ten Zlatan by zyskał, jakby zachowywał się normalnie. Pewnie można byłoby zapamiętać go jako świetnego piłkarza, a tak to zawsze będzie mi się kojarzył z takim napompowanym ego i żenadą.


@ananasowy: Ja się nie zgadzam. W jego przypadku to ego jest już tak przesadzone, że to jest aż komiczne. Mi się zdaje, że on sam nie wierzy w to co mówi, po prostu się zgrywa (czego nie można powiedzieć o
ale ten Zlatan by zyskał, jakby zachowywał się normalnie. Pewnie można byłoby zapamiętać go jako świetnego piłkarza, a tak to zawsze będzie mi się kojarzył z takim napompowanym ego i żenadą.


@ananasowy: e tam, przynajmniej jest śmiesznie
Gdyby nie jego zachowanie (mi aż trudno uwierzyć, że on to wszystkich mówi na poważnie, ale kto go tam wie), to nikt by o nim nie pamiętał - byłby jednym z wielu bardzo dobrych piłkarzy.
@huncwot_: Pamiętam jak Zlatan po transferze do LA Galaxy wykupił stronę w jakiejś gazecie wydawanej w Los Angeles i napisał tylko na niej: "Nie ma za co"

Buc z przerośniętym ego? No nie wiem. W debiucie w derbach Los Angeles wszedł w 2 połowie, strzelił 2 gole, w tym jednego gola sezonu z 40 metrów, i przyczynił się do odwrócenia wyniku i wygranej swojej drużyny 4 - 3

Widziałem w internecie
aa no i Zlatan potrafi pie*dolnąć bramkę z przewrotki z połowy boiska. Wałesa raczej nie, więc wnioski nasuwają się same, kto jest większym człowiekiem :)


@kubex_to_ja: Ale Wałęsa wyp....ł z roboty dwóch Kaczyńskich. Za jednym razem.