Wpis z mikrobloga

@ananasowy A mi się właśnie podoba ten niepokorny Zlatan. Jak mało jest ludzi którzy nie #!$%@?ą się ze sztuczną skromnością by zyskać przychylność zwykłych ludzi. Dziś ludzie z charakterem są wyszydzani bo mówią co myślą, nie szkodząc nikomu innemu. Osiągnął bardzo wiele i jeśli uważa że jest najlepszy, to ma na to papiery. Będzie zapamiętany jako gość który nikogo się nie boi. Ode mnie wielki szacunek i szkoda, bo to obok Gigiego
@ananasowy dobrze tam się czujesz? gdzie niby wspomniałem o jakichś wzorach męskości xD mówiłem że historia pamięta tych niegrzecznych którzy walczyli #!$%@? coś za klub albo po prostu nie dali sobą pomiatać. Pooglądaj jak ktoś sprowokował Zlatana albo go sfaulował.
@cpt_foley: Ja też go lubię. Ciekawy człowiek, a jakie spektakularne bramki strzelał. Mało jest teraz takich, a za to dostajemy "nijakich" piłkarzy, którzy się boją przy wywiadzie powiedzieć cokolwiek kontrowersyjnego.
@ananasowy: Zlatan byłby żałosny, gdyby się przechwalał, a był w rzeczywistości cieniasem. Ale rzecz w tym, że on mówił że jest najlepszy, a potem pokazywał, że naprawdę jest. Przy czym, jeśli się dowiedzieć o nim trochę więcej niż te najsłynniejsze teksty, okazuje się, że ma też w sobie szacunek i pokorę, pracuje najciężej, wymaga najwięcej, bardzo pomaga innym, angażuje się, dzieli swoim doświadczeniem i wiedzą. Oczywiście, jest kontrowersyjny, ma bardzo oryginalny