Wpis z mikrobloga

Nigdy nie będziesz atrakcyjny. Jeśli masz jakieś wątpliwości, jakieś "ale" albo pytasz się czy coś robisz źle w relacjach z płcią przeciwną czy analizujesz godzinami "co robię nie tak" to nie zmienisz się. Oskarek nie zastanawia się nad tym. On idzie do szkoły, pracy na imprezę i nad niczym takim się nie rozwodzi. Bo on jest chciany. Jeśli wygląd to waluta i chcesz być z Julką, która jest 8/10 i myślisz, że jest jakiś magiczny sposób, że nagle takie zaczną się tobą interesować to lepiej dorośnij. Ty byś nie był z niepełnosprawną albo oszpeconą osobą, nie zaniżyłbyś swojej wartości przegrywa 2/10, więc dlaczego robisz sobie nadzieję, że Julka to zrobi dla ciebie?

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki
  • 5
@ScholarsHut: ja dawno to rozumiałem. Myślę że większością mężczyzn po prostu kieruje popęd tak jak i mną, ale nie mam powodzenia i jest z tym ciężko. Parę razy byłem na roksie. W ostatnim czasie czyli 2 msc temu byłem ostatni raz, bo w tych czasach żeby cię nie bolała kieszeń po divach musisz zarabiać więcej niż średnią krajową.
@ScholarsHut: jak piszesz o szkole to prawda: ładna buzia jest walutą w tym wieku
Może jeszcze modne ubrania

Później sytuacja się trochę inaczej toczy, na ładnej buzi nie zajedziesz daleko pracując w zakładzie oczyszczania miasta