Wpis z mikrobloga

trzeba jasno powiedzieć młoda dziewczyna nigdy nie będzie przegrywem bo zawsze jakiś chłop będzie ją chciał

a "damski przegryw" to jest tylko wtedy kiedy chad/murzyn z giga #!$%@? zostawi gówniaka z "silną niezależną k0bieta" a potem się okaże ze żaden normalny chłop nie chce wychowywać nie swojego xD

Trzeba jasno powiedzieć że tylko chłopy = #przegryw
a #damskiprzegryw normalnie nie istnieje
  • 13
  • Odpowiedz
@pink_doggo: Od kiedy definicja przegrywu zmieniła się na kogoś kto nie może znaleźć partnera? Myślałem że przegryw to ktoś z problemami osobistymi i prowadzący piwniczany tryb życia.
  • Odpowiedz
@pink_doggo: no tak, bo wasz gadzi mozg siega jedynie do seksu

Problem polega na tym ze przegryw codziennie wstaje rano z wieksza szansa na znalezienie partnerki, chocby z samego faktu ze pula kobiet ktora bylibyscie zainteresowani wciaz sie odnawia i nawet jak ta 20 latka dzisiaj wasz nie chce to kazdy rok przynosi kolejne 20 latki do prEbierania. Nam pole mezczyzn tylko sie kurczy, bo z kazdym rokiem Ainteresowanie spada. Wiec
  • Odpowiedz
@pink_doggo: ludzie będą się kłocić, czy damski przegryw istnieje,,
Z mojego doświadczenia to z relacjami miałam słabo zawsze, przyjaciół najwyżej z internetu mam. To i tak pomimo bycia 5/10 jak już, autyzmu i jakiś innych tam wad moich to i tak wydaje się że jestem lubiana przez jednego przyjaciela.
Nie jestem taka by mieć jakieś wymagania wobec przeciwnej płci, może dlatego tak mi łatwo było znaleźć taką osobę co równie mnie
  • Odpowiedz