Wpis z mikrobloga

Czaicie? Prywatna telewizja powinna być obiektywna a państwowa już nie musi XD


@OCIEBATON: Prywatna, ale na limitowanej koncesji dla wybranych, z najlepszymi miejscami tu i tam. To jest ta różnica przez którą każda z tych dużych stacji powinna być obiektywna, bo korzysta z ograniczonego "zasobu".
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dziękuje że przypomniałes mi o tej hucpie z tym pisowskim śmieciem. Ale to była żałosna ustawka z organizacją tego AMA. A poziom bezczelności pisowskiego śmiecia siegał zenitu - nic nie słyszał o nepotyźmie a tymczasem jego żonka pracuje w SSP
  • Odpowiedz
W #tvpis właśnie prezenter powiedział


@OCIEBATON: Kurde, oni pokazali pod hasłem i zapowiedzią "agresywne zachowanie demonstrantów" co ludzie mówili, a tam 10 osób skanduje "mowicie pawde" i "donald tusk", ktoś krzyczy do reportera tvp "wezcie to #!$%@?", potem większy tłum krzyczy "mamy dosc" i tyle.
Ładna agresja... ( ͡° ͜ʖ ͡°) To już więcej tego jest, jak jakiś typek chodzi z Super Expressu po targowisku i zagaja
  • Odpowiedz
przypominam wypowiedź ministra cyfryzacji


@hansschrodinger: Co za bezczelne prosię... Dzięki, że podlinkowałeś, bo tego nie znałem.

Kiedy jedna strona udaje symetryzm, bo stanie po czyjejś stronie jest zbyt kuriozalne, aby dało się to obronić - dopiero wtedy widać, z jakim bydłem mamy styczność. To samo z tymi wszystkimi trollami na wykopie, które udają, że nie popierają PiSu, ale... A po zajrzeniu w inne komentarze wiadomo co można odkryć.
  • Odpowiedz