Wpis z mikrobloga

@Dr_Killjoy ale pracy nad czym? czym się różni poza retoryka po od PiSu? przecież w najważniejszych sprawach głosują razem. dobry był Donald, weźcie nagrajcie mnie i potem rozliczcie XD kurła miał nie wyjeżdżać do Brukseli i dwa tygodnie później siup, miał wywalać każdego kto zagłosuje za podwyższeniem podatków i sam głosował za Xd serio ktoś mu wierzy? przecież on nie chce wygrać wyborów jesiennych tylko prezydenckie, pobrylowac w UE i może wrócić
Życzę sobie i organizatorom, żeby faktycznie taka frekwencja na wyborach była i żeby, po #!$%@? PiSu, słuchali narodu tak, jak obiecują, że będą.


@Del: w zasadzie ta frekwencja jest praktycznie zerowa :p

Fakty: ludzie na marsz przyjechali z całej Polski :p

Jakby to były masowe protesty w wielu polskich miastach, to zgadza się, wielka demonstracja.

A tak to.... w chinach mają większe dożynki w sierpniu ;p
  • 18
@Ulfric_Stormcloak Wiesz, pół miliona ludzi w jednym miejscu to nie jest mało. Ogólnie to w Polsce chyba nie było jeszcze takiego zgromadzenia #!$%@? na władze.
Ale nie każdy, kto chciał mógł być. Dlatego życzę, żeby frekwencja na wyborach była wysoka. Między innymi to jest problemem i jednym z powodów wygranej PiSu w poprzednich wyborach. "Nie mam czasu, to nie idę." No, ale babcie i patusy czas mają, bo do pracy nie idą.
Między innymi to jest problemem i jednym z powodów wygranej PiSu w poprzednich wyborach.


@Del: No tak nie do końca.
Po pierwsze, mamy demokracje, a w demokracji brak głosu to też głos.
Głos poparcia!
Podoba mi się zastana sytuacja ALBO niepodoba, ale nie ma tragedii === zostaje w domu

Trzeba się w końcu z tym pogodzić, że pis wygrywa, bo ma poparcie, a nie na siłe udawać że ogół społeczeństwa jest
  • 0
@malronos No, ja np. pracuję w niedzielę ¯_(ツ)_/¯
W #!$%@? ludzi ogarniajacych pracę z domu też. I są to zwykle ludzie, którzy #!$%@? mają od władzy.
@Dr_Killjoy: spoko, już jakiś typ z solidarnej mówił że na wiecu poparcia TV Trwam było więcej xDDD pewnie wtedy przyszło kilka milionów w takim razie!

Ogólnie propaganda z TVP będzie nadawać to samo co przy strajku kobiet. Jedyna szansa to zwycięstwo opozycji i rozliczenie się z tymi suto opłacanymi z naszych podatków propagandzistami, dzięki którym PiS przez tyle lat miał 30% popracia.