Wpis z mikrobloga

  • 0
@why1sthat: Też zamówiłem w Media Expert ze względu na 100 dni zwrotu w planie "Plus" który mam wykupiony. Zamówiłem dokładnie 30 maja i miałem datę 13.06. Podobno jest duże zainteresowanie i drugi rzut będzie dopiero w lipcu.
@lIENll: ma PD 65W czyli tyle ile potrzebuje ROG Ally, będzie śmigać. Tyle tylko, że dla mnie za ciężki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą mają jeszcze usprawnić baterię z aktualizacją premierową więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście raczej na pewno decka nigdy nie przegoni do 15W, powyżej tego czyli w Turbo to już lepiej po kablu grać.
  • 1
@SpeaRRR: Mi tam nie przeszkadza powerbank, w trakcie podróży leży sobie w plecaku, przecież nie muszę trzymać go w rękach żeby móc grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kluczem jest odpowiedni kabel który nie będzie przeszkadzał, czyli: długi, cienki, gibki i lekki z wtykiem kątowym.
@lIENll: ten powerbank jest zdecydowanie za drogi, za 2/3 razy mniej mozesz kupic np. baseus 30k mah 65W: https://www.pepper.pl/promocje/baseus-powerbank-amblight-30000mah-4xusb-usb-c-65w-682829

Jedyna roznica jest taka, ze na tym baseusie ladowanie 65w dziala jak masz jedno urzadzenie podlaczone, po podlaczeniu kolejnego sprzetu ta wartosc spadnie do np. 45 lub 30w, na tym green cellu kazde gniazdko moze dawac pelny prad niezaleznie od ilosci uzadzen, ale max po jednym gniazdku to dalej 65w, wiec jakiegos