Wpis z mikrobloga

@iTuiTam: No to zadam pytanie jeszcze raz. "A który rząd nie był pasożytem i dlaczego spadł z roweka? Tylko nie pisz, że to co robi pis jest w większej skali bo to każdy pisze z braku argumentów."
@Meciek: Właśnie w tym cały szkopuł, że mnie nikt nigdy nie wziął i nie weźmie. Ciebie jak widzę na szczekanie wzięło w imię swojego pana.
@kidi1: Mirek, ale odwracasz kota ogonem. Ciężko przełknąć gorzką prawdę - PiS i ich przydupasy łamią konstytucję na porządku dziennym, a ponieważ utworzyli wątpliwe prawnie i proceduralnie precedensy (sytuacja w TK, prokurator generalny który sam nadzoruje swoją pracę itp) to nikt im nic nie może zrobić dopóki rządzą. Nie było innego rządu który tak odwalałby fuszerę (maseczki, respiratory, Odra, rakieta z Rosji - to tylko bardziej rozpoznawalne przykłady), albo wręcz leciał
@ciezki_przypadek: No to wskaż mi partię, ktora nie była pasożytem i nie #!$%@?ła afer. Proste zadanie masz. Nie obracam niczego tylko zadałem jedno proste pytanie.
To Ty obracasz kota ogonem pisząc, że niby tylko pis jest zły bo się posunął najdalej, tymczasem każdy kolejny się posuwał dalej aż spadł z rowerka i założę się że kolejny jeszcze dalej się posunie bo w kraju, gdzie ludzie mają mentalność niewolników i bez pana
Na nikogo.


@kidi1: Czyli nie masz żadnego powodu do narzekania na cokolwiek skoro widocznie pasuje ci taka sytuacja jaka jest, obojętnie kto rządzi

Takich pasywnych ludzi bez poglądów podczas rewolucji francuskiej nazywano "bagnem", nie dziwię się juz dlaczego
A który rząd nie był pasożytem i dlaczego spadł z roweka? Tylko nie pisz, że to co robi pis jest w większej skali bo to każdy pisze z braku argumentów."


@kidi1: To nie jest brak argumentów. To są fakty. Ktoś ma ci wymienić ich wszystkie afery? Skala PiSowskiego złodziejstwa jest przeogromna, do tego dochodzi notoryczne łamanie konstytucji, niszczenie trójpodziału władzy, gospodarki i stosunków międzynarodowych. Co chcesz konkretnie jeszcze? Ja się mogę
@niochland: Hau hau!! Jak to nie masz pana? Hau hau! Musisz wybrać pana! Hau hau hau! To nic, że żadnemu nie ufasz. Hau hau! Musisz wybrać pana swojego! Hau hau.