Wpis z mikrobloga

Ludzie od przyklepania tej ustawy o komisji się mocno #!$%@?ą, ale według was to wysyp trolli co nagle idą na marsz. Nie przechodzi wam przez myśl że może ludzie nie chcą by z tego kraju zrobiła się druga rosja czy białoruś. Nie przechodzi wam przez myśl że ta ustawa została wypunktowana z każdej strony jako #!$%@?.

Wy się poważnie zastanówcie kogo wy popieracie, tej komisji nie da się bronić, dosłownie wasz pisowski prezydent sam chce ją poprawić, dosłownie rząd USA wywiera na pis naciski, dosłownie UE wywiera na pis naciski, dosłownie w pisie twierdzą że prezydent ma rację

Facet przyklepał jakieś gówno które teraz chce nowelizować a wy wmawiacie że na marsz zbierają się trolle

LOL LMAO

#warszawa #marsz #protest #konfederacja #polityka
  • 35
@wierzgontycymbale: a mieści ci się w głowie, że ktoś nie popiera PiSu ani innych po, konfy, ko czy innego kamysza? W dupie mam ten marsz. Ty chyba sobie myślisz, że jak po przejmie władzę to będzie już super? Nie będzie. Niewiele się zmieni. Już to przerabialiśmy kilka razy. Wszyscy #!$%@? głosują przeciw komuś a nie za kimś. Z każdym kolejnym rządem jest tak samo. Aws, SLD, po, PiS. A faktycznie jest
@CherenkowP: i tak samo to wygląda z drugiej strony, chociaż to ja akurat na mam rację tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale nikt nie zabrania wyborcom po poczuć się mądrymi, niech mają
Ludzie od przyklepania tej ustawy o komisji się mocno #!$%@?ą


@wierzgontycymbale: przecież to jest mocno sterowane. Ja rozumiem, że przy władzy większość to pionki (barany), ale przecież o to chodziło, żeby ludzi skłócić. Jasne, że wyjdzie sporo ludzi na ulice dzisiaj w południe, ale to tym bardziej aktywuje elektorat, którego jest więcej.
@stan-tookie-1: bo po niczego po dojściu do władzy nie zmieni, bo po co? Zaśmieje się tylko Tusk "dzięki głupie p0laczki że mnie wsadziliście na stołek, to które podatki wam teraz zwiększyć?".
Po nie naprawi niczego po pisie bo nie mają w tym interesu.
@FLAC @FLAC

@stan-tookie-1: bo po niczego po dojściu do władzy nie zmieni, bo po co? Zaśmieje się tylko Tusk "dzięki głupie p0laczki że mnie wsadziliście na stołek, to które podatki wam teraz zwiększyć?".

Po nie naprawi niczego po pisie bo nie mają w tym interesu.


tak jak nie naprawili po kadencji 2005-2007 i nie przeprowadzili polski przez kryzys tak że wyszliśmy z niego jako nieliczni na plusie xD