Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to warte wykopaliska, czy nie, więc piszę tutaj. Zrobiliśmy ze znajomymi grę na iOS/Andka/WP i chciałem się z Wami tym podzielić. Nazywa się "The Fortress" i jest to mroczny thriller oparty na kolejno następujących po sobie zagadkach logicznych. Gra jest trudna i w zasadzie skierowana do ludzi, którzy lubią główkować, są wytrwali i nie frustrują się zbyt szybko. Zagadki są różne. Od prostych, gdzie hasło jest praktycznie widoczne gołym okiem, przez takie, gdzie trzeba coś rozszyfrować, po hardkorowe szukanie informacji w zewnętrznych źródłach, książkach, muzyce, sztuce itp... Jak ktoś grał w Ze?t Riddle to powinno mu się spodobać. :)

Jeśli lubicie tego typu rozrywkę to serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że się spodoba. W razie czego odpowiem na wszelkie pytania.

#mikroreklama #zrobilemgre #android #ios #windowsphone #riddle #gry #gryandroid #trailer #mobile
sleep-walker - Nie wiem czy to warte wykopaliska, czy nie, więc piszę tutaj. Zrobiliś...
  • 9
@fenomenalnie_miotam: @Franek666: @xqwzyts: @martuch:

Hehe, dzięki za feedback. Jak będzie chwila to może faktycznie ogarnę jakiś wykop na temat gry. Co do gameplaya to słuszna uwaga, musze nagrać jakiś filmik i się podzielę chętnie. Gra jest już dostępna zarówno w Google Play, jak i AppStore a także w Windows Phone Store. W opisie trailera na YT są linki bezpośrednie.

Jak macie konto na facebooku to na fanpage'u gry
@xqwzyts: To jest jeden z kluczowych czynników, dlaczego gra jest płatna... Początkowo miała być całkowicie za free, ale było mnóstwo hejtu właśnie ze strony casuali, którzy nie potrafili przejść 1. czy 2. zagadki... A teraz potencjalny gracz się zastanowi kilka razy czy aby to na pewno gra dla niego zanim ją pobierze... I od razu jest lepiej bo odsialiśmy ziarno od plew i teraz jest z kim rozmawiać.:)
@Franek666: Podrzucam króciutki film z gameplayem. Gra polega ogólnie na tym, że na ekranie pojawiają się kolejno zagadki, należy je rozwiązać, a rozwiązanie wpisać w boks na dole ekranu. Do tego dochodzi wątek fabularny, który przedstawiony jest za pomocą treści pod przyciskiem "?", które są wyrażeniem myśli głównego bohatera a także przez samą treść zagadek.

Początkowo zagadki są proste, rozwiązanie pierwszej nawet widać na filmiku. Potem sprawa się komplikuje, pojawiają się
sleep-walker - @Franek666: Podrzucam króciutki film z gameplayem. Gra polega ogólnie ...