Wpis z mikrobloga

Siedzę jakimś "normikiem" na portalach randkowych. Czasami uda mi się zdobyć u jakiejś loszki takie w miarę koleżeńskie zaufanie i pociągnąć za język i wtedy opowiadają mi, że czekają na 9, 9+/10 chada. Oczywiście nie piszą wprost, że czekają na kolesia o wyglądzie 9/10, ale dają to ewidentnie do zrozumienia pisząć, że mało który mężczyzna im się podoba, a jak podoba to nie jest zainteresowany nimi. Teraz wiecie dlaczego często na portalach randkowych widać te same ryje kobiet długimi miesiącami, a nawet latami. One się już po prostu nie pi&E)lą. Inna sprawa, że większość z nich skończy jako stara singielka, bo 5 % facetów nawet jak seksualnie obsłużyłoby te lochy to nie stworzą z nimi stałego związku. Chadów jest za mało.

Zaglądam od kilkunastu lat na portale randkowe mając konta od najlepszych chadów po najbrzydszych normików i na przestrzeni lat zmieniły się te portale diametralnie. Kiedyś kontem normika można było raz na jakiś czas nawet poderwać jakaś dziewczynę. Dzisiaj jest to praktycznie niemożliwe. Dostęp do internetu, tiktoki, instagramy, mass media itd. wyśrubowały tak wymagania, że dla 90 % facetów jest over. Według mnie te całe tindery, badoo i inne powinny wprowadzić jakieś AI, że na wstępie oceniają mordę i jak nie jesteś w 15 % najprzystojniejszych facetów to nie da się zarejestrować konta.

#przegryw #tinder #blackpill #rankdujzwykopem
  • 18
@rysiekryszard: na moje to AI powinny przestać promować chadów i modelki w mass mediach, a zwykłych ludzi i wtedy by się może normalnie zrobiło. Pomijając kwestie wyglądowe, to komunikacja z drugim człowiekiem leży i kwiczy. Baby mają jakiś #!$%@? schemat działania, że najpierw jest eksplozja atencji i w ciągu tygodnia ghostują bo się nudzą.

Ja na kolejnych wyjściach będę chyba walił po mordzie, żeby wypełnić skalę emocji, bo będąc normalnym ciężko
Baby mają jakiś #!$%@? schemat działania, że najpierw jest eksplozja atencji i w ciągu tygodnia ghostują bo się nudzą.


@davidero69: dokladnie to.

ostatnio nalegala zeby koniecznie sie spotkac w poniedzialek. mowilem ze mi nie pasuje wtedy, ze moze byc wtorek. mowila ze ok, a w poniedzialek znowu nalega ze moze jednak. powiedzialem ze we wtorek. we wtorek ciagle zmieniala zdanie gdzie chcemy isc az chwile przed spotkaniem je odwolala i powiedziala
to jest notoryczne u nich, nie mozna w ogole im ufac w niczym.


@SmugglerFan: mnie ciekawi geneza takiego zachowania i braku szacunku do drugiego człowieka. No #!$%@?, to zwykła przyzwoitość. Musi być jakiś wspólny mianownik np. spina z rodzicami czy coś, bo inaczej nie wiem co je programuje na takie #!$%@?.
@davidero69: mnie to boli jak mi robia. pisze z nimi juz kilka czy kilkanascie dni, jest dobry flow, mamy zaplanowanie spotkanie, znajdujemy podobienstwa w sobie, zaczynam je lubic i w pewnym momencie nagle 0 zainteresowania. nawet nie odczytuja wiadomosci ode mnie. a jak wysylam im jakiegos mema czy gifa wtedy to nawet ich nie ciekawi co moglem im wyslac (bo tekst z messengera jeszcze moga zobaczyc w notyfikacji wiec nie musza
inna, tez pare dni temu, odwolala randke tuz przed, a potem prawie nic nie odpisywala oprocz jednego wieczora jak sie upila porzadnie.


@SmugglerFan: ta mnie zreszta wczesniej zignorala przez jakies 3 dni ale potem przepraszala i mowila ze wcale nie chciala ghostowac.
Czasami uda mi się zdobyć u jakiejś loszki takie w miarę koleżeńskie zaufanie i pociągnąć za język i wtedy opowiadają mi, że czekają na 9, 9+/10 chada. Oczywiście nie piszą wprost, że czekają na kolesia o wyglądzie 9/10, ale dają to ewidentnie do zrozumienia pisząć, że mało który mężczyzna im się podoba, a jak podoba to nie jest zainteresowany nimi. Teraz wiecie dlaczego często na portalach randkowych widać te same ryje kobiet
trochę chodzi też o dopomine spowodowana tymi instant nagrodami jak polubienia i atencja.


@ulver86: To działa tylko na początku. Kobiety maja takie branie na aplikacjach randkowych, że średnio co drugie przesunięcie w prawo to match z czego algorytm często wyrzuca pasujące profile na początek żeby dostarczyć tej dopaminy i w ten sposób zachęcić do dalszego korzystania z aplikacji. Oczywiście nabijają sobie tym atencję ale nadal uważam, ze główny cel to odnalezienie