Wpis z mikrobloga

Wiele kobiet nie widzi niczego niestosownego w obmacywaniu gołych facetów będąc w związku i potem nie mówieniu o tym partnerowi.

Według kelnerki nocnego klubu, w którym odbywają się wieczory kawalerskie i panieńskie: wieczór kawalerski w klubie jest dość spokojny (...) Zwiedzają miejsce, zamawiają drinki w różnych częściach klubu, po czym wracają do stołu i spokojnie rozmawiają, śmiejąc się lub próbując przekąsek.

Dla kontrastu opis wieczorów panieńskich tej samej kelnerki: niejednokrotnie byłam świadkiem totalnie żenującego, dotykającego granicy absurdu zachowań pań (...) Dotykanie, całowanie, picie szampana z torsu przystojnego mięśniaka (...) flirt z mężczyznami w klubie, pocałunki i - co zniesmaczyło mnie najbardziej - wizyta przyszłej panny młodej w klubowej toalecie z DJ-em.

#wieczorpanienski #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #slub #zwiazki #wieczorkawalerski
WielkiNos - Wiele kobiet nie widzi niczego niestosownego w obmacywaniu gołych facetów...

źródło: temp_file.png6374974260089611780

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 8
@WielkiNos a najlepsze jest to że kobiety potrafią szpiegować wieczory kawalerskie lub nawet bezczelnie na nie przyjść a na wieczorach panieńskich faceci nie mają wstępu bo laski się #!$%@?ą i zachowują jak ostatnie szmaty xD

no ale takie sobie wybrali beciaki to teraz ich sprawa
  • Odpowiedz
Zwiedzają miejsce, zamawiają drinki w różnych częściach klubu, po czym wracają do stołu i spokojnie rozmawiają, śmiejąc się lub próbując przekąsek.


Dla kontrastu opis wieczorów panieńskich tej samej kelnerki: niejednokrotnie byłam świadkiem totalnie żenującego, dotykającego granicy absurdu zachowań pań (...) Dotykanie, całowanie, picie szampana z torsu przystojnego mięśniaka (...) flirt z mężczyznami w klubie, pocałunki i - co zniesmaczyło mnie najbardziej - wizyta przyszłej panny młodej w klubowej toalecie z DJ-em.


@
  • Odpowiedz