Wpis z mikrobloga

@Tymajster: pisalem OPowi w innym wpisie ze siedze tu tez jak jestem w robocie a ten mimo to jakas afere rozkreca na moj temat.

I jakiego korwina? Wielokrotnie pisalem ze dziadka po pierwsze nie popieram po drugie nie lubie a po trzecie juz dawno odlecial to dlaczego przychodzisz i klamiesz. Wy to macie wbudowane zeby przychodzic i srac klamstwami po czym sie wzajemnie plusowac?
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: Buahaha to że jesteś dzbanem to już wiem od wczoraj, ale że aż takim to się nie spodziewałem xD Jak to miło zaorać w pierwszej wymianie zdań takiego weterana przegrywów xD
  • Odpowiedz
Obstawiam jakieś poważne zaburzenia u tego pana


@SzejdiSlimSzejdi: jak na moje to pamiętanie takich szczegółów o losowym wykopku który usunął konto i powiązanie tego z jego nowym kontem sie kwalifikuje jako ostre zaburzenie psychiczne XD

  • Odpowiedz
Nie myszko to po prostu obserwacja, dobra pamięć i łączenie faktów + to, że miałem z nim kilka żarliwych dyskusji + to, że mam awersję do wszelkiej maści faszystów, hipokrytów i wstrętnych kłamczuchów.

Gdyby typ się tak nie skompromitował i nie spamował na okrągło to pewnie bym nawet tego nie zauważył. No ale jak wali się konfiarską propagandę 24/24 to cóż.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: powaznie? Czyli jest tylko jedna osoba posiadajaca 2 monitory? xD

Moze pokazesz jaka aktywnosc mial tamten gosc?

Swoja droga trzeba byc jakims srogim psycho fanem zeby mnie powiazac z losowym komentarzem jakiegos randoma.Wy macie konkretnie nasrane. Nie dziwie sie ze koles ma usuniete konto skoro go tacy furiaci atakowali ( )
  • Odpowiedz
@Bloodhorn "a jak cie zlapia za reke to powiedz, ze to nie twoja reka" xD

Zalozyles konto jak samwdomu dostal banana, spamujesz tak samo jak samwdomu dokladnie tym samymi tresciami, wklejasz prawie takiego samego screena, ale z inną gierką, ale nieee, to wszystko to przypadek xD
  • Odpowiedz
Ah no tak i identyczna tapeta w przeglądarce też jest przypadkiem. No popatrz ile tych zbiegów okoliczności xD

Przestań się już pogrążać, jesteś zwykłym bezczelnym kłamcą w dodatku najprawdopodobniej z zaburzeniami osobowości - pisanie o sobie w 3 osobie to też niezły top kek.

Jesteś najlepszą antyreklamą swojej ukochanej partii. Pozdro kłamczuchu.


SzejdiSlimSzejdi - Ah no tak i identyczna tapeta w przeglądarce też jest przypadkiem....

źródło: Jprdl

Pobierz
  • Odpowiedz