Wpis z mikrobloga

@Tymajster: pisalem OPowi w innym wpisie ze siedze tu tez jak jestem w robocie a ten mimo to jakas afere rozkreca na moj temat.

I jakiego korwina? Wielokrotnie pisalem ze dziadka po pierwsze nie popieram po drugie nie lubie a po trzecie juz dawno odlecial to dlaczego przychodzisz i klamiesz. Wy to macie wbudowane zeby przychodzic i srac klamstwami po czym sie wzajemnie plusowac?
Nie myszko to po prostu obserwacja, dobra pamięć i łączenie faktów + to, że miałem z nim kilka żarliwych dyskusji + to, że mam awersję do wszelkiej maści faszystów, hipokrytów i wstrętnych kłamczuchów.

Gdyby typ się tak nie skompromitował i nie spamował na okrągło to pewnie bym nawet tego nie zauważył. No ale jak wali się konfiarską propagandę 24/24 to cóż.
@SzejdiSlimSzejdi: powaznie? Czyli jest tylko jedna osoba posiadajaca 2 monitory? xD

Moze pokazesz jaka aktywnosc mial tamten gosc?

Swoja droga trzeba byc jakims srogim psycho fanem zeby mnie powiazac z losowym komentarzem jakiegos randoma.Wy macie konkretnie nasrane. Nie dziwie sie ze koles ma usuniete konto skoro go tacy furiaci atakowali ( )
Ah no tak i identyczna tapeta w przeglądarce też jest przypadkiem. No popatrz ile tych zbiegów okoliczności xD

Przestań się już pogrążać, jesteś zwykłym bezczelnym kłamcą w dodatku najprawdopodobniej z zaburzeniami osobowości - pisanie o sobie w 3 osobie to też niezły top kek.

Jesteś najlepszą antyreklamą swojej ukochanej partii. Pozdro kłamczuchu.


Pobierz
źródło: Jprdl