Wpis z mikrobloga

Tworzenie harmonogramow pozdrawia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Bloodhorn: w twoim harmonogramie jest 40 postow na wykopie dziennie? XD ty #!$%@? masz świadomość w ogole o czym ty #!$%@?, ze żeby wyrabiać taką norme to trzeba tu siedzieć w zasadzie non stop i spamować? XD nikogo nie oszukasz na to ze robisz cokolwiek innego w życiu niz to, przegrywie
@peetee: slyszales kiedys o czyms takim jak MS Project? Najwyrazniej nie skoro wedlug ciebie prawdziwa praca jest wtedy kiedy sie zapieprza w fabryce 12h dziennie i nie ma na nic czasu xD

Bawisz mnie bo widac po komentarzach i tym wpisie ze cie to najzwyczajniej na swiecie boli. Wrecz cie rozsadza na mysl ze ktos dostaje kase za "siedzenie przy komputerze".

Wieczorami pewnie odmawiasz modlitwe polaka (
@Bloodhorn: Z miłą chęcią.
https://wykop.pl/link/7092767/lewacki-odjazd-u-posla-gduli/komentarz/116326715/fajne-konto-ma-wrzucajacy-znalezisko-3-lata-i-prawie-zero-aktywnosci-0-0-a-w-wykopach-podobne-smoluchy-wcale-nie-podejrzane-ej-wykopier98-dobrze-placa
Znalezisko o odklejeńcu Gduli, którego jak najbardziej można nie lubić - ale to że linkuje do pisowskiego trollkonta na Twitterze, a sam materiał to wycinek z reżimówkowego programu prowadzonego przez Kłeczka powinno już zapalić lampkę ostrzegawczą.
Znalezisko wrzucone przez konto z praktycznie zerową aktywnością, czyli słupa, wykopywane w dużej mierze przez podobne słupy - normalka w tamtym okresie.
Znalezisko oczywiście wykopałeś ( ͡° ͜
to pierwsi w zakopach.

swego czasu #!$%@?łeś się do mnie że zwróciłem uwagę na farmy orlenowskich trolli przepychające pisowskie znaleziska na główną.


@HrabiaTruposz: ty masz powazne braki w wyksztalceniu albo z przetworzeniem tego co sam piszesz. Oskarzyles mnie o zakopywanie znalezisk atakujacych PiS i jakies przywalenie sie do ciebie w sprawie orlenu wiec potwierdz to linkami.

Zamiast tego wrzucasz jakies randomowe znalezisko o lewaku gduli tak jakby mialo to JAKIKOLWIEK
przywalenie sie do ciebie w sprawie orlenu


@Bloodhorn: W jakiej sprawie Orlenu? xD Nie wiem czy nie doczytałeś, czy celowo manipulujesz czy zwyczajnie jesteś lekko głupawy, ale może jeszcze raz przeczytaj co wcześniej napisałem, bo Twój umysł już tworzy jakąś nową historyjkę.

Zamiast tego wrzucasz jakies randomowe znalezisko o lewaku gduli tak jakby mialo to JAKIKOLWIEK zwiazek z ta rozmowa.


To co wrzuciłem to jest właśnie to czego sam się domagałeś
@HrabiaTruposz: ty jestes jakis inny? Najpierw piszesz o orlenowskich trollach a pozniej nie wiesz o jaka sprawe orlenu chodzi. Wlasnie o te sprawe. Nie widze zebys sie przypieprzyl do reszty 119 osob. Moze zawolaj i zapytaj dlaczego sa trollami? Ciekawe ilu by cie wysmialo przed zgloszeniem.

I kolejny raz: co mnie obchodzi kto wrzucil znalezisko skoro oceniam wypowiedz?

Wrzucisz w koncu te ZAKOPANE przeze mnie znaleziska czy dalej bedziesz sie lal
@HrabiaTruposz

>gościu to broni zarówno konfy jak i pisu gwoli ścisłości


@PrzeKomentator: Bo to jeden z "urabiaczy" szykujących kucowski elektorat na powyborczą koalicję z PiSem. Sporo jest tu takich przypadków, wycierają sobie mordy Konfą a jak ktoś wrzuci coś na PiS to pierwsi w zakopach.


To ciekawe, bo akurat inne partie częściej głosują ramię w ramię z PiS
MamByleJakiNick - @HrabiaTruposz
>gościu to broni zarówno konfy jak i pisu gwoli ścis...

źródło: temp_file.png1276599651427692916

Pobierz
@Yahoo_: siedze sobie w pracy albo w domu 2 monitory robie co mam robic w miedzyczasie pisze tutaj a ten sra wpis ze mam duzo "akcji" w ktore zaliczaja sie plusy wykopy zakopy i reszta aktywnosci. Faktycznie super ekstra aktywnosc z czego wiekszosc to odpisywanie na takie wlasnie zaczepki. Tylko w tym wpisie wrzucam wlasnie 7 komentarz.

Jeden ma taki srogi bol dupy o moj wolny czas ze az sra wpis
Bawisz mnie bo widac po komentarzach i tym wpisie ze cie to najzwyczajniej na swiecie boli. Wrecz cie rozsadza na mysl ze ktos dostaje kase za "siedzenie przy komputerze".


@Bloodhorn: co ty dzbanie za bzdury gadasz. Pierwszy wyjechałeś z tą swoją pracą i próbujesz narzucić fałszywą narrację. Nikt tutaj nie mówił nic o twojej pracy, tylko o tym, że jesteś fanatykiem, który spamuje internet dla Korwina jak obłąkany.