Wpis z mikrobloga

Żałosna jest ta lewica. Koleś niemal nie stracił całej swojej kariery, na rzecz poglądów, których nawet nie wygłosił. Człowiek cywilizowany w takiej sytuacji odczuwa empatię i uważa taką sytuację za niesprawiedliwą. A lewica co? "Sam sobie winny", "Mógł tam nie iść", "I bardzo dobrze". Najwyraźniej dla tej zdegenerowanej moralnie grupy, cel uświęca środki i jak ktoś postronny traci dorobek życia, to kij z nim. Oczywiście nie przeszkodzi im to w innej sytuacji wycierać sobie mordy hasłami o empatii i wrażliwości. Ha tfu na was.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 48
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja tu nie mam kolegów. Z nikim nigdy nie pisałem prywatnych wiadomości, nikogo nie znam z imienia, nikogo nie widziałem poza wykopem. Jeśli już masz mówić o "kolegach" to mów o starych Neuropkach sprzed 10 lat, bo piłem piwko z niektórymi na wykoparty we Wrocławiu i w Krakowie. ;) Ale to było jeszcze zanim im kompletnie #!$%@?ło. I to są jedyne osoby z wykopu, które na żywo widziałem. No, poza
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja tu nie mam kolegów. Z nikim nigdy nie pisałem prywatnych wiadomości, nikogo nie znam z imienia, nikogo nie widziałem poza wykopem. Jeśli już masz mówić o "kolegach" to mów o starych Neuropkach sprzed 10 lat, bo piłem piwko z niektórymi na wykoparty we Wrocławiu i w Krakowie. ;) Ale to było jeszcze zanim im kompletnie #!$%@?ło. I to są jedyne osoby z wykopu, które na żywo widziałem. No, poza
  • Odpowiedz