Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wy się czepiacie roboli serio? Jesteście #!$%@?. Pracownicy fizyczni to jedna z najważniejszych grup społeczeństwa bez nich nie macie gdzie mieszkać, bo budują wam domy, składają wasze komputerki w fabrykach, wywożą śmieci i nieczystości, dostarczają żywność. Szacunku to ja ja nie mam do kropo karierowiczów, z jakimiś gówno pracami które za 2-3 lata zostaną zrównane z ziemią przez AI.
  • Odpowiedz
A co jak w pracy nie możesz mieć telefonu? I co wtedy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Krzysztof53647: wtedy mowisz, że to jest niezgodne z konstytucją i jestes jedynym który może mieć telefon.

Zakaz posiadania prywatnego telefonu narusza regulacje zawarte w art. 49 Konstytucji w myśl którego zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się.
  • Odpowiedz
@zdzi: O gurła jakie to prawdziwe. Tyle razy jak mi dawali młodego, to zaraz telefonik i przeglądanie, albo pisanie. Dlatego zamiast sam coś robić, to gania się młodego żeby nie stał, bo potem on się bawi komórką, a ty zapierniczasz. xD
@Kingside Ja tam zawsze wszystko tłumaczę, ale trafiają się pacjenci co im tłumaczysz coś wiele razy, a oni i tak nie pamiętają.
No, ale wiadomo, że trafiają się ludzie, którzy
  • Odpowiedz
@zielony_goblin

@Krupier i bardzo dobrze? pracujesz by żyć, a nie na odwrót. radzę o tym pomyśleć


Nie, nie bardzo dobrze. Skoro przychodzisz do pracy to wykonuj swoje obowiązki i jak przełożony coś tłumaczy to prywata musi poczekać, przykro mi.
  • Odpowiedz
@BomBom

Idź tam zbawiaj świat na tej taśmie w poniedziałek, i dalej sobie wkręcaj że jesteś kimś xd


Ale byś stękała i płakała gdyby nagle nie było komu robić na taśmie. Iksde.
  • Odpowiedz
@Krupier widzę że mentalność niewolnika w tobie silna. jeśli jesteś TL, menago czy kimś ważnym, wykonujesz jakiś poważny zawód za poważne pieniądze to wygląda to inaczej, ale my tu mówimy o jakiejś pracy w januszexie czy korpo gdzie masz te 4-5 może 6k do ręki i się ciesz. sam mam czasem dni, gdzie robota ryje mi banie i potrafię zostać dłużej, ale też przez to, że w ciągu dnia pracy zwykle sprzątam
  • Odpowiedz
@zielony_goblin bynajmniej. Ale widzę, że u ciebie poszanowanie umowy, na którą dobrowolnie się godzisz i w ogóle brak szacunku do innego człowieka w ogóle nie działa. Kiepsko cię wychowano.
  • Odpowiedz
@Krupier no nie, uważam, że na szacunek należy zapracować, nie szanuje nikogo "bo wypada" a jedynie jeśli wiem, że mu się to należy. albo jesteś mega odklejony albo robisz gdzieś w januszexie i zgrywasz cwaniaka, ale czy firny w 100% przestrzegają podpisanej umowy? choćby jeśli chodzi o obowiązki? może takie większe korpo tak, ale i tak "obowiązki" to temat rzeka bo niby coś masz a zakresie, ale nie masz.a januszexy? wypłata pod
  • Odpowiedz
XDD dni otwarte na produkcji. Już widzę jak w małej mieścinie u Janusz


@Ka4az: na każdej rozmowie o pracę pytam czy mogę zobaczyć produkcję i żodyn nie odmówił, żodyn.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin

@Krupier no nie, uważam, że na szacunek należy zapracować, nie szanuje nikogo "bo wypada" a jedynie jeśli wiem, że mu się to należy. albo jesteś mega odklejony albo robisz gdzieś w januszexie i zgrywasz cwaniaka, ale czy firny w 100% przestrzegają podpisanej umowy? choćby jeśli chodzi o obowiązki? może takie większe korpo tak, ale i tak "obowiązki" to temat rzeka bo niby coś masz a zakresie, ale nie masz.a januszexy? wypłata
  • Odpowiedz
@siepan: widzę standardowe zesranie się o telefon xD ty wiesz, że równie dobrze przez telefon może kontaktować się ze znajomymi, czytać newsy, przeglądać wykop (czyli to co sam właśnie teraz robisz), czy scrollowac instagrama i nic w tym złego nie ma xD to że zbyt głupi żeby to zrozumieć to już inny temat
  • Odpowiedz
Kwikłem. Ile razy byłem na buudowie, mieli mnie podszkolić, ale koniec końców tłumaczyli tak, żebyś nie zrozumiał. Pewnie celowo, bo jak to młody starego wygryzie. Na koniec wiadomo komentarze, że wolno. Co z tego, że wolno ale dokładnie? Zresztą to takie mydlenie oczu, zamiast powiedzieć "nie chcemy Cię tutaj".
Może to być kwestia gaszenia młodego, bo co staremu tak ciężko w życiu było, a tu młody ma wejść cały dumny?!

Prawda jest
  • Odpowiedz