Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #braun #cyrk #honkhonk #partiamem #konfederacja #polityka #marcinrola

Cos mi przerwało i nie było mnie słychać, więc powtórzę jeszcze raz:

Trupa cyrkowa, zwana partią polityczną, zbiera na pokład coraz więcej dziwadeł. Robi się naprawdę ciekawie.
Pamiętajcie, oni chcą tylko niskich podatków!!11one!

XD

https://twitter.com/GrzegorzBraun_/status/1664722920566845440?t=LN4UW9qV-ywO2e6Oz9frDQ&s=19

EmDeCe - #bekazkonfederacji #bekazprawakow #braun #cyrk #honkhonk #partiamem #konfede...

źródło: temp_file.png2518409600768764557

Pobierz
  • 24
@Kryspin013: zwyczajnie zwrocilem uwage na fakt ze kazdy normalny czlowiek ma kompletnie w dupie jakie przeciwnicy partii na ktora glosuje maja zdanie o jej czlonkach.

Do czasu az taki czlowiek nie glosuje w sejmie na jakies poronione pomysly to nikogo gosc nie obchodzi.

I dobrze jest zwrocic uwage na fakt ze z niego sie smiejecie a wasza partia was rucha bez mydla na kredyty 2% i 800+ xD
@Kryspin013: godek byla w partii chwile i z niej wyszla bo konfederacja "marginalizowala jej srodowisko" a panasiuk to jakis wiesniak ktorego wypieprzyli. Ciagle wypominanie zwolnionych "pracownikow" to zwykla glupota.

Osobiscie goscia nie lubie wiec go nie slucham ale tak jak pisalem do czasu az jest nieszkodliwy nie widze przeszkod zeby kandydowal.

I fajnie ze sie nie odniosles do ostatniego zdania. W sumie wstyd ze ciagle bronicie partii ktora was traktuje jak
@Kryspin013: godek byla w partii chwile i z niej wyszla bo konfederacja "marginalizowala jej srodowisko" a panasiuk to jakis wiesniak ktorego wypieprzyli. Ciagle wypominanie zwolnionych "pracownikow" to zwykla glupota


@Bloodhorn: Nie wypominam zwolnionych pracowników tylko to jakich odklejeńców konfa przyciąga i wdraża do siebie. Za kilka miesięcety jak #!$%@?ą rolę to też będziesz robił podobne fikoły xD

az jest nieszkodliwy


@Bloodhorn: serio teraz uważasz, że rola jest nieszkodliwy? XD
@Kryspin013: chyba serio nie mamy o czym rozmawiac skoro to dla ciebie jest "chochol"


@Bloodhorn: typie:

I dobrze jest zwrocic uwage na fakt ze z niego sie smiejecie a wasza partia was rucha bez mydla na kredyty 2% i 800+ xD


z kontekstu wynika, że zarzucasz mi, że PiS to "nasza partia" cokolwiek to znaczy, oraz, że jej niby "bronimy", a jako dowód wklejasz głosowanie za laptop+ i piszesz, że
@Kryspin013: naucz sie czytac bo chyba nie wychwyciles ze pisalem o PO ale sam widzisz ze pasuje to do obu tych partii bo na wszystko glosuja jednakowo xD


@Bloodhorn: no fajnie, tylko kredyty 2% i 800+ to postulat pisu lemingu XD

A jak chcesz to mogę takiego samego chochoła walnąć. "Wasza wam o obcinaniu podatków a jednocześnie was rucha na wprowadzeniu podatków od zrzutek". A teraz rób fikołka XD
"Wasza wam o obcinaniu podatków a jednocześnie was rucha na wprowadzeniu podatków od zrzutek"


@Kryspin013: tego podatku od zrzutek ktory jako jedyna partia wychwycila i wniosla do sejmu o jej wywalenie a wniosek ktory reszta partii odrzucila? Z tego co kojarze to przy tej sprawie wszystkie partie daly ciala z czego konfa najmniej ( )

no fajnie, tylko kredyty 2% i 800+ to postulat pisu lemingu
>No ty nie jestes lemingiem tak bardzo ze trzeba ci przypomniec pomysl rudego kredytow 0% ktory jest jeszcze bardziej poroniony niz 2% i to ze poparli PiS w KAZDYM socjalistycznym glosowaniu w sejmie.


@Bloodhorn: #!$%@? typie, to się zastanów czy piszesz o kredytach 2% czy 0%. Nie odróżniasz cyfr od siebie czy co? XD Natomiast co do kredytów jak chcesz znać moją opinię to też uważam ją za zły pomysł -
Kryspin013 - > >No ty nie jestes lemingiem tak bardzo ze trzeba ci przypomniec pomysl...

źródło: celluloid-shot0036

Pobierz
@Kryspin013:

Te, niezależny "wykopek", a tapete w antykuce też już masz?
Co ty będziesz robił po wyborach, gdy bycie antykonfa straci na znaczeniu? Teraz to jedyny sens twojego życia, przejść się normalnie przez wykop nie da bo wszędzie te twoje spamy.
Im bliżej wyborów tym głupsze.