Wpis z mikrobloga

@atteint: jest ciężko, jak tylko spożyłem ten narkotyk to poczułem od razu palący taki ból okrutny w przegrodzie nosowej, na gardle, i całej prawej części twarzy, ale bardziej z tyłu, zalałem się łzami z jednego oka, więc pojawiła się również po nakrkotykach u mnie rozpacz, w telewizji dobrze mówili, że to tylko ból cierpienie, dramaty i katastrofy to powoduje
dzieci nie bierzcie narkotyków
o ale już jakby tak odrobinę lepiej, mrowienie
@atteint: nie wiem, czy przypadkiem teraz jak raz spożyłem te narkotyki to nie jestem już wkręcony w to na amen, bo tak też mówili właśnie w telewizji, że to niewiele potrzeba a wpadasz jak śliwka w kompot
już pojawiły się takie podstawowe też elementy co świadczą o nałogu właśnie, sprawdzam jak telewizor wykręcić z uchwytu, żeby zaraz go do lombardu wynieść
z fartem
@atteint: słuchaj, to jescze na odchodne jakbyś po starej znajomości mógł dla mnie przysługę zrobić, bo coś mi karta bankomatowa szawnkuje i nie mogę wypłacić pieniędzy z konta, a 30zł potrzebuję bo mam pilne wydatki właśnie, ja jutro swoją kartę naprawię i Ci zaraz zwracam, to sprawa życia i śmierci, także liczę, że nie zostawisz mnie na lodzie teraz
z fartem