Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Nie wiem, gdzie ci wszyscy ludzie niby poznają się w necie oprócz aplikacji pokroju tinder.
Nawet jak próbowałem na jakichś discordach/forach o różnych tematykach, czy to poważniejszych, czy bardziej w stylu hobby. To zawsze pojawiał się jeden schemat brak kobiet /zajęte lub armia spermiarzy, która traktuje tę jedną babę jak bożka.
Tyle ,już widziałem wpisów wykopków o tym ,że znależli dziewczyne w necie. Niby gdzie ?
  • 20
Tyle ,już widziałem wpisów wykopków o tym ,że znależli dziewczyne w necie. Niby gdzie ?


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Jedno słowo - Valorant. Tam jest ogólnie pełno dup z Polski. Na rankedach również. W sumie nawet jak Twitcha odpalisz, to streamerek też będzie sporo.

Na Discordach w sumie też sporo idzie wyczaić, ale jakieś 90% chłopów tam spermi, więc wypadałoby być w tych 10% normalnych. Dużej filozofii nie ma, ale trzeba czasu i trochę
Na Discordach trzeba farta i troche sie pokazać ale cieżko sie przebić. Szczególnie ,że kobiet tam nie ma za dużo.
Jak zapoznać sie z kimś przez Valoranta ?
A o co z tym Twitchem chodzi to już w ogóle nie wiem.Co mam zagadywać do streamerek XDDD