Wpis z mikrobloga

Orientujecie się w jakich krajach są droższe ubezpieczenia dla aut z większymi silnikami np. V8? Jak wypada w takim porównaniu Polska, jak jakieś inne kraje a jak najbliżsi sąsiedzi? Czy w którychś tych krajach, można mieć jedno ubezpieczenie za auto którym się aktualnie jeździ? Czyli np. masz 5 aut w garażu, i nie musisz całego roku płacić ubezpieczenia za wszystkie.
#motoryzacja #samochody #ubezpieczenia
  • 7
  • Odpowiedz
@interpenetrate: #uk here

Ubezpieczenia bajońskie dla młodych kierowców. Często droższe na rok od aut którymi jeżdżą. Nie ma mowy o niczym sportowym

Po 30'tce i dla doświadczonych ceny normalne. Place 80 funtów miesięcznie za 3l R6 Twinturbo porobione na prawie 400hp

Mam też drugie auto które mam wyrejestrowane online i nie muszę płacić ubezpieczenia. Jak zachce nim jeździć załatwiam to online w dwie minuty
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: jakie auto, jak to zrobiłeś w szczegółach? W sensie myk na współwłaściciela 20 lat temu i teraz masz małe zniżki czy jak?
@Atreyu o zajebisty patent z tym wyrejestrowaniem online, czy takie ubezpieczenie jest droższe, gdzie można je włączać/wyłączać?
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ja płacę 650 € rocznie za oc i pełne AC auta 510 KM wartego ~70k €
OC można przejść na "tryb garazowy" i płacisz wtedy 15€ rocznie.
A jak masz więcej aut to się bierze na kolekcję i w sumie za wszystkie płaci podobnie jak za jedno
  • Odpowiedz