Wpis z mikrobloga

@ksiezycoweNieruchy: czyli jesteś podobny do listonosza i po nim masz "inteligencję", dzięki za to wyznanie. Pewnie listonosz był jednym z tych kolegów, którzy odwiedzali twoją mamę, jak wyrzucała cię pod trzepak.

Powiedziałbym, że współczuję, ale tak naprawdę mam w totalnie w nosie plebs twojego pokroju, który nawet nie umie czytać ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
@ksiezycoweNieruchy: już ustaliliśmy, dlaczego potrafisz używać wyłącznie tekstów spod trzepaka, na pewno masz głęboką traumę z wizyt kolegów u twojej mamy, krzyki musiało słyszeć całe osiedle xD

Jakbyś miał do napisania coś merytorycznego to daj znać, ale oboje wiemy, że nie masz, bo czytanie ze zrozumieniem mocno ci nie idzie xD

Przynajmniej tekstów spod trzepaka znasz sporo, musiałeś sporo czasu tam spędzać xD
  • Odpowiedz
@ksiezycoweNieruchy: pozdrowiłbym twoją mamę, ale tak jak wspomniałem, unikam plebsu waszego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej zero argumentów merytorycznych? Co za niespodzianka xD

Miło było po raz kolejny cię ROZJECHAĆ na gruncie znajomości prawa xD
  • Odpowiedz
@ksiezycoweNieruchy: totalnie w nosie mam takie teksty, które potwierdzają tylko twoje ograniczenia intelektualnie xD

Przyjemność za to sprawia mi wyruchanie cię bez mydła na tle merytorycznym xD

PS współczuję ci kompleksu listonosza, ale domyślam się, jaka jest geneza tego twojego zakompleksienia xD
  • Odpowiedz