Wpis z mikrobloga

@RandomNetUser: bo nie jestem nikim istotnym i moje zdanie nie ma absolutnie żadnego znaczenia? Moje poglądy nie stanowią dla nikogo zagrożenia, nie jestem ekstremistą, nikt by się nie przejął tym co myślę, więc po co ktokolwiek miałby sobie zawracać mną dupę? Takich jak ja się po prostu ignoruje.
@RandomNetUser: Przed wojną jak były protesty to Putin miał je w dupie. Pokrzyczeli, pojęczeli i po rewolucji. Teraz jedynie z powodu wojny sytuacja jest bardziej napięta i ganiają ludzi.

Ale to swoją drogą, wciągasz mnie w dyskusję na temat, który nie ma żadnego znaczenia. Reżim autorytarny nie oznacza z automatu ganiania ludzi z pałami. Mówimy o autorytaryzmie, a nie o totalitaryzmie.

Autorytaryzm – ustrój polityczny, w którym władza jest skupiona w
@RandomNetUser: O prezesa partii rządzącej. Człowieka, który stoi na czele formacji, która posiada większość sejmową i może samodzielnie tworzyć prawo bez konieczności prowadzenia jakichkolwiek konsultacji z kimkolwiek. To nie jest zwykły "człowiek z mandatem poselskim" i ty doskonale o tym wiesz.

Jak nie pamiętasz, to ja ci przypomnę. 82 radiowozy pilnujące tego "zwykłego człowieka z mandatem poselskim".
Pobierz PiersKurczaka - @RandomNetUser: O prezesa partii rządzącej. Człowieka, który stoi na ...
źródło: policja2
@RandomNetUser: I znów to robisz. Uciekasz z tematem i zaczynasz zupełnie inny wątek, bo ci tak trudno przyznać, że kaczyński nie jest żadnym "szeregowym posłem", tylko osobą, która de facto sprawuje władzę w kraju.

Innym politykom też grozili i wciąż grożą, więc gdzie są 82 radiowozy dla reszty? Co jest takiego niezwykłego w tym jednym konkretnym, jak to powiedziałeś "zwykłym człowieku z mandatem poselskim", że jego chronią 82 radiowozy, a innych