Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi to, bo ruch Dudy jest dla mnie całkowicie niezrozumiały.
Chłop ma ostatnie 1,5 roku kadencji.
Możliwe, że za 4-5 miesięcy opozycja przejmie stery.
Od dawna z różnych stron płynęły przecieki, że Dudzie marzy się kariera międzynarodowa po prezydenturze.
I tak, gość w ostatnim czasie "ocieplał" swój wizerunek - zawetował lex TVN, lex Czarnek, przyczyniał się do pomocy Ukrainie.
Wydawało się, że chłop ewidentnie robi sobie miękkie lądowanie pod wygraną opozycji i dalszą swoją karierę.
Jego grzechy z przeszłości były powoli zapominane przez Polaków o pamięci złotej rybki.
Byłem święcie przekonany, że albo zawetuje albo odeśle lexTusk do TK.
A chłop to podpisał przekreślając sobie całkowicie tę karierę międzynarodową no i momentalnie obniżając jakieś wszystkie rankingi zaufania. Totalnie zwarcie. Jakby budował od dawna drabinę i nagle z dupy ją #!$%@?ł siekierą.

Pobierz
źródło: Duda-broni-lex-Tusk-.-Moge-zadzwonic-do-Joe-Bidena_article
  • 7
@rales No, nie jest tajemnicą, że Endrju już od jakiegoś czasu gra pod siebie (o czym sam wspomniałeś). Sam nie jest jakimś wybitnym politykiem, ale ma kompetentnych doradców. A ta ustawa w dłuższym rozrachunku bardziej pomoże opozycji.
Od dawna z różnych stron płynęły przecieki, że Dudzie marzy się kariera międzynarodowa po prezydenturze.


@rales: Intrygujące. Czy można zrobić karierę międzynarodową z angielskim na poziomie B1?