Wpis z mikrobloga

PiS:
- przejmuje telewizje publiczną i robi z niej jeden wielki spot wyborczy
- niszczy trójpodział władzy
- tworzy pseudo komisje, która ma ścigać opozycje przed wyborami
- wprowadza drakońskie prawo aborcyjne
- ośmiesza Polskę na arenie międzynarodowej
- co tydzień odwala coś, co byłoby nie do pomyślenia w normalnym kraju

Wykopowy idiota z głównej:

Ale Tusk i PiS to to samo, bo Tusk też chce rewaloryzacji 500 plus!


Śliny na was szkoda XD

#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 96
@Zaqwsxe: jak już stalkujesz, to przeszpieguj więcej, bo kilka dni temu chwaliłem się chałupą z zajebsitym widokiem.

Stopa bezrobocia jest oparta o ilość ludzi zarejestrowanych w urzędach pracy, a nie ludzi pracujących na czarno. I tak, na czarno lepiej zarabiałem niż aktualnie.

I nie, nie dorobiłem się chałupy dzięki pisowi, tylko właśnie dzięki pracy na czarno.

Rozdawnictwo nie jest głównym powodem inflacji, oczywiście. Tylko że jest jednym z mocniejszych czynników, które
@Zaqwsxe: no właśnie, będzie 300zl więcej, a do tego cola będzie 3zl tańsza, bo zlikwidują podatek cukrowy. I pierdyliard innych rzeczy. Aż w końcu jednak będziesz mógł kupić 2x więcej niż w tej chwili
@korin_: załóżmy, że masz rację i bez waloryzacji 500+ nie ma znaczenia w kontekście inflacji. Nadal wolę, żeby te miliardy były zainwestowane w coś innego. Np psychiatrię dziecięcą.
Dokładnie takie same posty kilka lat temu było o PO, zaraz przed tym jak PiS przejął władze.
Macie wszyscy pamięć złotej rybki
@korin_: załóżmy, że masz rację i bez waloryzacji 500+ nie ma znaczenia w kontekście inflacji. Nadal wolę, żeby te miliardy były zainwestowane w coś innego. Np psychiatrię dziecięcą.


@quercy: nigdy nie będzie idealnego rozwiązania dla Ciebie ani dla nikogo. To zawsze sztuka kompromisów. Polecam rozważyć plusy i minusy i wybrać to co uważasz za słuszne. Z mojej strony polecam poczytać książki polityków na których chcesz głosować - bo tam mogą
@AntyKuc:
Masz słabą pamięć dzieciaku. Przypomne ci, że obecnie pis rządzi już 2 kadencję dlatego, że ludzie mieli już dość peło i ich wałów.
Jesteście trochę w dupie bo nie masz żadnego dobrego wyboru w najbliższym głosowaniu.
Możesz wybierać między średnią, a bardzo rzadką sraczką więc co to za wybór. Sraczka to sraczka.
Teraz to on ma ratować ten kraj? Chyba przed sobą niech #!$%@?


@Sprus: Łatwo jest krzyknąć "niech #!$%@?", trudniej zaproponować kogoś naprawdę sensownego. Nie iść na wybory? Nie ma mowy. Zatem na kogo? Zandberg? Mentzen z Bosakiem? Hołownia? PSL? Same kabaretowe propozycje, które byłyby może zabawne, gdyby od nich nie zależało życie w Polsce. No kto jeszcze ma szansę zabrać pisiorom trochę miejsc w sejmie i mieć jakiś wpływ na politykę,
@13f14

na kogo?

metodą eliminacji

zandberg - nie po drodze mi z komunistami
Hołownia - drugie PO
PSL - wiecznie w koalicji żadnych pomysłów od siebie
Tusk - miał już szansę pokazać co potrafi
PiS - już pokazali co potrafią

wynik prosty
@Sprus:

Tusk obiecywał, że nie podniesie podatków a każdy kto to ZAPROPONUJE wyleci z jego rządu... po czym sam podniósł vat TYLKO NA JEDEN ROK 15 lat temu po tym jak sam 4 razy go utrzymywał podwyższony

Likwidacja OFE


Środki z OFE zostały przeniesione do ZUS i każdy, kto się o nie upomni to ma je wypłacane. Jak nie wierzysz, to przyjedź do mnie na wykład - moja wykładowczyni to była
@AntyKuc: ale jaką masz pewność, że PO będzie mniej autorytarne od PiSu? pamiętaj, że dzisiejsze PO jest partią bezpłciową politycznie, oni się znajdują na kompasie politycznym tam gdzie wyborca, tam gdzie im się najbardziej opłaca, tam gdzie wiatr zawieje.
zdecydowanie nie odważe się zgałosować na partie która wyraża taką postawe, dziś mogą mieć postulaty zgodne z moim poglądami a jutro po skrajnie inne
zresztą, sami siebie już od lat nie nazywają