Wpis z mikrobloga

Myślałem, że wykop to bastion konfederacji, a okazuje się z ankiety na mikro, że tylko 15% z głosujących to konfiarze. No tej siły rzeczywiście już nikt nie powstrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazprzegrywow #polityka
Jarusek - Myślałem, że wykop to bastion konfederacji, a okazuje się z ankiety na mikr...

źródło: Screenshot 2023-06-02 at 08-04-25 Sprawdźmy nastroje polityczne na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodaje bez tagów ... (@K-S-)

Pobierz
  • 30
@WedkaKrillsona: ja dla beki zaznaczyłem lewicę - chociaż rzeczywiście PO bardziej ich piecze. Rzecz w tym, że prawdziwy konfiarz zagłosowałby tylko na konfę. Wniosek jest taki, że jak statystycznie tutaj jest ich tylko 15% to nie mają szans na jakieś sensowniejsze wyniki w rzeczywistości.
@WedkaKrillsona: Nie wiem ile masz lat, ale akurat faktycznie ludziom pracującym żyło się dużo lepiej niż patologii za czasów PO, teraz te granice się zatarły i nie opłaca sie pracować poniżej średniej krajowej, lepiej pójść w melanż, narobić dzieciaków i znać przepisy o pomocy społecznej :)

A to że obiecują wszystko to co PIs teraz? PO właśnie dlatego było dobre, bo po wyborach nigdy obietnic socjalnych nie wypełniało, a że opozycja
sayanek - @WedkaKrillsona: Nie wiem ile masz lat, ale akurat faktycznie ludziom pracu...

źródło: podatki

Pobierz
@sayanek: ponad ćwierć dekady na karku i minimalną zarabiam, w tango nie pójdę bo mam krzywy ryj i boję się kobiet. Będę tyrał do usranej śmieci, średnio mnie obchodzi kto będzie u władzy, bo władza ma gdzieś samotnych mężczyzn. Takich to najlepiej na front i po problemie
bastionem konfy są wszelkie krawędziowe grupki na FB


@Hrjk: to może wystarczy zablokować portal Zukierberga, i sami się rozwiążą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj taki paradoks, że to zawsze byli jego najwięksi przeciwnicy...
ponad ćwierć dekady na karku i minimalną zarabiam


@WedkaKrillsona: Ja w wieku 2,5 roku #!$%@? zarabiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy nikogo nie wspomagali, mieli w dupie ludzi, wszystkich i dlatego kraj się rozwijał. Jako 33 letni bezdzietny śmiało mogę Tobie powiedzieć, że wtedy za PO żyło mi się dużo lepiej i pewniej. Człowiek nie miał tego strachu że mogą w nocy coś na kolanie napisać i
@Jarusek: Spokojnie, połowa z głosujących nie ma 18 lat, a druga połowa siedzi ze swoimi biznesami w Czechach i nie będzie w jakichś polackich wyborach brać udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)