Wpis z mikrobloga

#perfumy
Macie w swojej kolekcji zapachy które używacie po prysznicu jak jestescie mega zmęczeni? Bo np ciężkiej pracy czy dużym wysiłku fizycznym. Taki zapach który was odpręża...ja jak jestem mega zmęczony tak jak dziś to mam chęć tylko na coś słodkiego, taki naxos czy inny swy
  • 6
@GodALLU Ostrzegam zatem, że to inny rodzaj lawendy, w Lomanim jest bardziej świeża, trochę kosmetykowa jak w Drakkarze i Platinum Egoiste (choć nie tak metaliczna). Ja wyróżniam nosem tak na oko 4 rodzaje lawendy w perfumach, metaliczną typu Platynowy, szamponowa jak w Lomanim i taka jakby przyprawowa jak w BDJ i Fougere royal i taką realistyczną, z łodygą jak Caron PH Parfum. Swoją drogą BDJ brzmi mi jako ślązakowi jak Bede(/Byda) jod
@GodALLU
lacoste blanc - zapach, którego otwarcie przy pierwszym użyciu absolutnie mnie oczarowało

na ten moment zauważam niedoskonałości w tym zapachu (tj. projekcja, trwałość, gorsza faza serca i bazy od głowy) aczkolwiek efekt otwarcia zapachu po dziś dzień przyjemnie mnie energetyzuje. połączenie grejpfruta, kardamonu i rozmarynu przypomina mi męski, nieco ziołowy żel pod prysznic i bardzo to lubię