Wpis z mikrobloga

#wykopefekt #bialystok #januszebiznesu #pysznepl

Drogie wykopki proszę o pomoc w nagłośnieniu Janusza biznesu który prowadzi w Białymstoku Pub/Pizzernie Tych Dwóch. https://www.google.pl/search?q=TYCH%20DW%C3%93CH%20Pub%20%C2%B7%20Pizza%20%C2%B7%20Sport&ludocid=1641430518787999685&ibp=gwp;0,7&sa=X&ved=2ahUKEwj-h7r10qL_AhWIzosKHSezCe0Q_coHegQIGBAB&biw=414&bih=800&dpr=3

Pracowałem tam dwa tygodnie jako dostawca i o umowie o pracę bądź choć o dzieło można było zapomnieć. Szef jak i większość obsługi kuchni pod wpływem substancji psychoaktywnych dzień w dzień. Brak zachowania zasad BHP w pracy tak banalnych jak siateczki na głowie, miernej jakości i świeżości produkty spożywcze, brak datowania produktów/dań które są mrożone. Kończąca na dostarczaniu jedzenia niesprawnym autem (uszkodzona skrzynia biegów czy nie do końca sprawne hamulce powodujące blokowanie się kół co któreś hamowanie) Po mimo zgłoszeń dotyczących stanu mechanicznego, nadal byłem naciskany na dostarczanie zamówień niesprawnym autem którego stan zagrażał innym uczestnikom ruchu. Ze względu na niesprawne hamulce doszło do stłuczki, a że autem było
Seicento z lat 90 to poszła chłodnica, zderzak, lampa
I kij wie co jeszcze, gdyż to był mój ostatni dzień w pracy. Dzisiaj podczas mojego przybycia do lokalu szef wielki pan Tomasz nie chciał mi wypłacić całości mojej wypłaty, do tego zostałem uderzony z główki co widziały osoby w ogródku (widziały to inne osoby co można przeczytać na opiniach w Google). Podjechał jego jakiś znajomy i mi groził wywózką w bagażniku.
Kpina i nie wiem co więcej można dodać.
Drogie Mireczki liczę na #wykopefekt i pomoc w „pozytywnych” opiniach dla tego Janusza Biznesu, tak aby kolejne osoby nie nacięły się na tego pracodawcę, a głodni ludzie z Białegostoku nie wspierali tej patologii.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@Socah to jasne że jutro zrobię, ale oprócz tego niech mu opinia poleci w dół zasłużenie. Już usuwa nieprzychylne komentarze, bo widzę że nie ma tego opisującego dzisiejsze zdarzenie
  • Odpowiedz
@bigb00m: Wierzę Ci - skoro już zdecydowałeś się opisać to publicznie polecam zgłoszenie sprawy na policję najlepiej świadkowie. I do tego zgłoś do sanepidu itd. ale było trzbea wcześniej - też lipa bo wiedzą już że ty to ty
  • Odpowiedz
@bigb00m: pracowałem w takiej firmie krzak nie chce mi się tego opisywać po co wracać do negatywnych emocji, koleś zrobił tak ciebie jak i 20 osób wcześniej i nikt nie wyciągnął od niego konsekwencji ma to wliczone w dochody :)
  • Odpowiedz