Wpis z mikrobloga

W kucostanie dzień jak co dzień. P0lki nie chcą rodzić bo wolą skakać po knagach mokebe, a to, że odmawiamy im cywilizowanych standardów opieki położniczej to tylko wymówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Im więcej mam do czynienia z kucami tym mniej się dziwię, ilu tam samotnych. Nawet nie zadziwia mnie już to typowe dwójmyślenie chojraka freethinkera, który potrafi w odstępie kilku minut chrzanić kucowskie kocopoły, a tuż potem poniżać się, desperacko próbując zdobyć atencję samicy, nawet zajętej XD

Zero autorefleksji, kompletne odrealnienie.

PS. A, jeszcze typowe - faceci o nic swojego nie walczą, ale innym by zabrali. Nawet kampanię świadomości w sprawie raka jąder tu na wykopie prowadził #rozowypasek, bo dla faceta zakres działań kończy się na płakaniu, że kobiety mają lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #konfederacja #polska2050 #bekazlewactwa #4konserwy #dyskryminacjamezczyzn (sic!)
Pobierz NoMercyIncluded - W kucostanie dzień jak co dzień. P0lki nie chcą rodzić bo wolą skak...
źródło: gdzie_te_dzieci
  • 15
W kucostanie dzień jak co dzień. P0lki nie chcą rodzić bo wolą skakać po knagach mokebe, a to, że odmawiamy im cywilizowanych standardów opieki położniczej to tylko wymówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NoMercyIncluded: Bolszewicka Rosja wcale nie była cywilizowana, wręcz przeciwnie.
@Gieremek: Dla kuca jest, bo kobiety dostają coś, czego on nie ma! Albo kuce będą mieli bezpieczne ciąże i poród bez bólu, albo nikt!

@ibilon: Bez przesady, u nas nie jest gorzej, ale w Polsce naprawdę niewiele zmieniło się od lat 90 w porównaniu do innych gałęzi medycyny. A przecież to tak istotna dziedzina.
@karakanjaroslaw: Dla partii nacjonalistyczno-konserwatywnej naciskającej na rodzinę? Zastanówmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłoby miło, gdyby ich zdrowie było priorytetem choćby w gałęziach im dedykowanym, a w tej chwili tak nie jest, co można łatwo zweryfikować pytając samych kobiet o to, jak wyglądają usługi ginekologiczne i położnicze w tym kraju.

Uprzedzając - to, że w Wielkiej Brytanii jest gorzej, to żadne usprawiedliwienie.
Nawet kampanię świadomości w sprawie raka jąder tu na wykopie prowadził #rozowypasek, bo dla faceta zakres działań kończy się na płakaniu, że kobiety mają lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoMercyIncluded: a co, może my wykopki mamy sami sobie organizować kampanie zdrowotne, za własne pieniądze w sytuacji, kiedy jest to zasranym obowiązkiem NFZ? xD Płacimy takie same składki i mamy prawo oczekiwać równego traktowania w ramach publicznej
No chyba, że masz jakieś badania na ten temat?


@karakanjaroslaw: Badania? Wystarczy spojrzeć na elementarną statystykę. Zobacz, jaki mamy odsetek cesarskich cięć, choć w niemalże każdym przypadku poród naturalny oznacza DUŻO szybszy powrót do zdrowia.

Jak myślisz, dlaczego tyle kobiet woli operację na otwartej jamie brzusznej i jak myślisz, ile w takim razie w ogóle boi się mieć dziecko?

Nie wiem, czy masz jakieś kobiety w otoczeniu i czy obchodzi Cię,
@tyrytyty: Właśnie o tym mówiłem, nawet nie chce mi się komentować - po prostu kuc things. Wiem, że większość z was z tego wkrótce wyrośnie, zwłaszcza po poznaniu odpowiedniej kobiety, która zmusi was do poznania perspektywy z drugiej strony, ale i tak jest to niesamowite, jak daleko może się posunąć racjonalizacja w obronie własnego światopoglądu.
Ta partia proponuje w ogóle coś mężczyznom, czy po prostu mają #!$%@?ć na to wszystko i nawet słowem się nie zająknąć?


@Nighthuntero: A, przepraszam, zapomniałem, że konserwatywni, męscy mężczyźni nie mają matek, żon i córek, więc jakakolwiek poprawa sytuacji kobiet w naszym kraju godzi w ich męskie interesy.

Zaczynam rozumieć te homoseksualne insynuacje skierowane do waszych środowisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
afrykańskich żlobkach i szpitalach


@tyrytyty: Ale to tylko twoje urojenia. Sorry, ale po pierwszym komentarzu nie zrobiłeś wrażenia człowieka, który wszedł kiedykolwiek w dłuższą (głębszą źle brzmiało w tym kontekście) relację z kobietą. Tym bardziej nie wiem, skąd ten obrazek, bo ruchać mogłeś dużo, po prostu ewidentnie nie znasz sytuacji kobiet w życiu codziennym ¯\(ツ)/¯
@tyrytyty: Może inaczej: wrażenie człowieka, który nigdy nie poznał bliżej żadnej choć trochę ponadprzeciętnej kobiety. Życie prawie każdej kobiety, która chciałaby cokolwiek osiągnąć można streścić w jednym zdaniu: "nie z własnej woli poświęciłam część potencjału psychicznego i fizycznego, by móc rodzić dzieci dla społeczeństwa, a nawet tu społeczeństwo mi nie pomoże".
800+ i inny szajs nie jest do niczego potrzebny normalnej kobiecie, podobnie jak wszechobecna atencja, możliwość wyrzucenia dowolnego faceta z