Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie co mnie najbardziej wkurza w zachowaniu #rozowepaski oprócz zaprzeczaniu, że są po karuzeli i zaniżaniu swojego przebiegu? To, że będąc około 30 i z wątpliwą przeszłość seksualną, nagle mnie zaczną dostrzegać, bo wyjdą z założenia, że lepiej jest się zmusić do związku ze mną niż samotność. Widzę te stare panny i samotne matki ze smutnymi i zmęczonymi od papierosów i alkoholu twarzami i sobie myślę: „kurdę, jak bardzo ja was nie chcę, jak bardzo wami gardzę, tak jak wy gardziłyście mną gdy mieliśmy 10+ lat mniej”. Lepsza samotność niż związek z używką, która miała cię gdzieś w latach swojej świetności!
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@Linnior88: Kobiety bez względu na wiek i urodę mają takie same preferencje i wymagania. W takiej sytuacji oczywiście, że lepiej postarać się o taką 6/10, zamiast starać się o laskę 2/10, która potem i tak cię oleje, bo stwierdzi, że jak ma cię już w garści to pewnie zasługuje na kogoś lepszego. Do dziewczyn 8-10/10 nie mamy podejścia i możemy sobie o takich co najwyżej pomarzyć.
✨️ Autor wpisu (OP):

@Linnior88: co za bzdury, wiesz, że ludzie nie wybierają tego w kim się zakochają? Byłem już zakochany i w takich 8+/10 i w takich szarych myszkach chudych z pryszczami na twarzy i żadna mnie nie chciała. Poza tym wspólna chemia to i tak połowa sukcesu, bo nawet jeśli jest ta chemia, ale różowa nie spełnia jednego z tych wymogów:
1) dziewica
2) nie pijąca alkoholu
3)
@mirko_anonim:
1) faceci którzy chcą dziewic sami mają przebieg jak 30 letnie sypiace się audi
2) faceci chlaja więcej szczególnie z kolegami
3) takie wymaganie może też mieć dziewczyna która nie pali wobec faceta który pali
4) akurat cpaja głównie faceci i to potwierdzone statystycznie więc błagam wykopy zacznijcie od siebie i umoralniania was samych
@mirko_anonim: Nie ma to jak stawiać wymagania z dupy samemu będąc z góry na przegranej pozycji. Albo bierzesz to co jest, albo szukaj sobie dalej szczęścia w samotności. Powiedz lepiej że pasuje Ci ten wybór i żadnej tak na prawdę nie chcesz. Używki przynajmniej mają doświadczenie. Pewnie mi powiesz że dziewczyny 30+ bez żadnego przebiegu które całe życie były same są lepsze? Ty tak na prawdę nikogo nie szukasz, dobrze Ci
✨️ Autor wpisu (OP):

Używki przynajmniej mają doświadczenie. Pewnie mi powiesz że dziewczyny 30+ bez żadnego przebiegu które całe życie były same są lepsze?


@daro1: a jeszcze większe doświadczenie mają prostytutki więc zwiąż się z prostytutką.

https://m.youtube.com/watch?v=F3VF8LJIWho


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: Nie o takie doświadczenie mi chodziło, głównie kompetencje społeczne i doświadczenie życiowe. Tylko seks w tych kobietach widzicie bo go nie dostaliście i traktujecie je przedmiotowo. To sobie szukaj młodych 20 letnich dziewic będąc w wieku 36 lat jak Ci to pasuje. Żadna się nie będzie chwalić przebiegiem, zresztą i tak nie powinno to nikogo interesować. A prostytutki to i tak pewnie mają swoich stałych partnerów.
@mirko_anonim
Cope
Jak do tej pory cię żadna nie dostrzegła, to po trzydziestce tym bardziej. Skąd w ogóle to przekonanie?
Nie ma cudów. Nie ma czegos takiego jak ściana u kobiet. Po trzydzieste prawie wszystkie kobiety są zajęte, lub wolne z wyboru nie nie będą chciały się wiązać z podstarzałym przegrywem. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej

@Linnior88 Piszesz same bzdury. Dla kobiet duży przebieg u faceta to duży plus. Juz teraz
✨️ Autor wpisu (OP):

Po trzydzieste prawie wszystkie kobiety są zajęte, lub wolne z wyboru


@SPACE_MARINE: nie są, bo 100% kobiet pożąda 5% facetów, nie wiem jak dobry jesteś z matmy, ale dla wszystkich nie starczy. No chyba, że wracamy do systemu haremowego, ale mało która się na to zgodzi.

@mirko_anonim: TAK, wracamy do systemu haremowego, połącz kropki i jeżeli jesteś faktycznie dobry z matmy, to ci taki wniosek wyjdzie.

ale dla wszystkich nie starczy.


Nie musi, rolę ojca i męża przejmuje państwo. Na rolę kochanka nie trzeba być w małżeństwie. Kobiety wcale nie chcą związków.

ty gadasz bzdury ,99 % lasek się brzydzi facetami którzy śpią z byle kim


Dla żadnej kobiety, inna kobieta nie jest byle kim. Baba to