Wpis z mikrobloga

Szury antyszczepionkowe powinny mieć zakaz korzystania z publicznej służby zdrowia, a nawet prywatnej.
Skoro nie ufają nauce to niech nie zajmują miejsca w kolejce osobom, które jednak wierzą w lekarzy, a nie w płaską ziemię i gen gejowstwa w szczepionkach, przepraszam w szczypawkach.

Ktoś powie, że Covid to wyjątek i co innego.
Taaak? To powiedzcie mi jakie macie kompetencje do tego, by decydować, kiedyś środowisko medyczne robi dobrze, a kiedy chce naciągnąć i zniewolić społeczeństwo.
Napiszcie mi proszę skąd, macie taką wiedzę i umiejętności do rozpoznania postępowania medycznego i niemedycznego?

Zapyta ktoś dlaczego tak wyskoczyłem z tematem covida? A bo nagle konfiarstwo przyjęło retorykę, że marszu wolności 4 czerwca nie poprą, bo 2-3 lata PO chciała ich zniewolić szczepionkami i myciem rąk po kupie.

#bekazprawakow #medycyna #szury #bekazszurow #bekazkonfederacji #neuropa
  • 20
To powiedzcie mi jakie macie kompetencje do tego, by decydować, kiedyś środowisko medyczne robi dobrze, a kiedy chce naciągnąć i zniewolić społeczeństwo.

Napiszcie mi proszę skąd, macie taką wiedzę i umiejętności do rozpoznania postępowania medycznego i niemedycznego?


@PrzeKomentator:

Jeśli narracja na temat profilaktyki i samej choroby zmienia się co wypowiedź ministra, a po wspólnych wystąpieniach ekipa rządząca zdejmuje maski nie zachowując narzucanych obostrzeń to ciężko brać taką chorobę poważnie. Do tego
@PrzeKomentator:

Szury antyszczepionkowe powinny mieć zakaz korzystania z publicznej służby zdrowia, a nawet prywatnej.

Skoro nie ufają nauce to niech nie zajmują miejsca w kolejce osobom, które jednak wierzą w lekarzy, a nie w płaską ziemię i gen gejowstwa w szczepionkach, przepraszam w szczypawkach.


nie zgadzam się z tym, nawet bandytom udziela się pomocy medycznej, to i antyszczepom nie powinno się jej odmawiać

niemniej jednak osoby świadomie rozsiewające kłamliwą antyszczepionkową propagandę,
@PrzeKomentator: ale się na ten covid uparłeś, już któryś post w podobnym tonie ostatnio. Dalej się szczepisz kolejnymi dawkami co 7 miesiecy, czy co ile to tam teraz w modzie? Nie nadążam za trendami.

Idąc tym tokiem rozumowania, trzeba też zakazać korzystania z publicznej służby zdrowia niezaszczepionym na odrę, polio, gruźlicę, do tego osobom otyłym, palaczom, alkoholikom, ćpunom i tak dalej.
@basalyk44: na tym polega nauka, że z biegiem czasu to co nieznane staje się znane i zmieniamy podejście do tego czegoś, to naturalne akurat, gorzej jest gdy nie zmieniamy podejścia do czegoś mimo iż wiedzą na ten temat się zaktualizowała.

Z tego co pamiętam to konfederacja królowała w nie zakładaniu masek. Poza tym ludzie z rządu to debile, chyba nie chcesz powiedzieć, że to twoje autorytety?

Zamykanie lasów i parków to
To powiedzcie mi jakie macie kompetencje


@PrzeKomentator: a no takie że potrafię wyciągnąć wnioski, jak wchodzę na oddział zakaźny i widzę doktora z maseczką na brodzie, pielęgniarki całujące się na przywitanie gdy obok w izolatkach siedzi kilku pacjentów z covidem. Wiem wtedy że cała ta zabawa to bullshit i naciąganie systemu na kasę.

Gdyby nie dodatki covidowe to większość lekarzy by oprotestowała te obostrzenia. Ale za kasę można ciągnąć wszystko.
Ktoś powie, że Covid to wyjątek i co innego.

Taaak? To powiedzcie mi jakie macie kompetencje do tego, by decydować, kiedyś środowisko medyczne robi dobrze


@PrzeKomentator: to chyba oczywiste że covid to wyjątek, i nie chodzi tu tyle o środowisko medyczne co o przekaz medialno-polityczny. Jakbys miał podstawy uczciwej świadomości w temacie, to byś wiedział jakie informacje o skuteczności i efektach szczepień kolejno przekazywano społeczeństwu i jak kolejno się nie sprawdzały.
@PrzeKomentator: Kiedy lekarze wcale nie uważali, że covidowe obostrzenia mają sens. Noszenie masek na podwórku nie miało żadnego sensu z medycznego punktu widzenia, a mimo to przecież był taki obowiązek xD W pomieszczeniach i tłumach miało to sens, ale jak one takie drogie były i ludzie jedną maskę nosili kilka godzin/dni to głównie sobie szkodzili. Przecież to kompletny brak higieny.