Wpis z mikrobloga

#lodz dlaczego Policja nic nie robi z tymi zwierzętami, którzy po nocach kręcą kółka paląc gumę i dają w p1zde tym swoim e36 tak, że słychać kilka km dalej? Dzieje się to regularnie, co noc. I gdzie oni to niby robią? Odnoszę wrażenie, że na WZ, ale to przecież niemożliwe żeby akurat tam nie było patroli...
W sumie otaguje też #warszawa #krakow #wroclaw #poznan bo tam pewnie też to się dzieje
#motoryzacja #patologia
  • 27
  • Odpowiedz
@Lohengrin: mordo, bo my z tej całej patologii właśnie, to mamy od dziecka szkolone takie techniki, żeby policje robić w konia, żeby oni nic nie mogli zrobić. To jest prawdziwa sztuka i to należy docenić, a nie krytykować na internecie
z fartem
  • Odpowiedz
@Lohengrin: jak startuje sezon to szlifierki na końcu Strzegomskiej i Granicznej to jest smutna codzienność, tak jakby nie można było dać w #!$%@?ę dopiero na AOW. Pytałem kiedyś w drogówce czemu nic z tym nie robią - nie mamy ludzi. A to było ponad 10 lat temu.
  • Odpowiedz
sie przejedz w weekend wieczorem na wirażową zobaczysz jak „załatwili”


@frankenchrist: Tylko powiedz mi, komu na Wirażowej przeszkadza upalanie gumy? Samolotom startującym na Okęciu, czy samochodom jadącym 120km/h na s79?

Tu chodzi o dzbanów, którzy na drogach w środku miasta między blokami pałują swoje gruzy i myślą, że są fajni.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: koło mnie są dwie drogi - jedna górzysta i nijaka

I druga, równoległa, tylko 300 metrów dalej - płaska jak stół, za to są tam przystanki, szkoła, kościół itd

Wczoraj policmajstry na motocyklach znowu podjechały na te górzystą drogę, w tle było słychać katowanie jakiegoś Moto na tej płaskiej, a oni sobie zatrzymali jakiegoś pana w starym citroenie, bo mu z górki wbiło 70km/h zamiast 50km/h I potem stali i
  • Odpowiedz
@Lohengrin
W Łodzi bankowo brakuje ludzi w policji. Kiedyś wyłapałem na drodze turbo naćpanego typa. Ogolnie jechał jak kompletny wariat plus typowe ruchy dla kogoś po grubej fecie, miałem pewność i obawę ze naprawdę może się przydarzyć komuś coś złego. Dzwoniłem na policję śledząc typa i 4 razy podając lokalizację na przestrzeni jakichś 40 min ale w końcu musiałem odpuścić żeby załatwić swoją sprawę i pojechałem do domu. Zadzwonili do mnie po
  • Odpowiedz
@Lohengrin u mnie w mieście rodzinnym, Rybniku, jest tego jeszcze więcej niż gdziekolwiek xD 200m od nas jest rondo duże na którym zawsze w nocy próbują latać bokiem i to jest dramat

raz tylko widziałem jak debil to zrobił przy policji i próbował #!$%@?ć przed nimi xD ale ujechał 100m w tym gruzie
  • Odpowiedz