Wpis z mikrobloga

THE RA PHIA, THE RA PHIA

Normicy, redpillaki, różowe nieustannie mówią nam jak ważna jest TE RA PIA. Ale tutaj mam trochę sprzeczność, bo tutaj z kolei TE RA PEUTA który przypomina trochę jakiegoś SAMCA ALFA PUA ostro jedzie po redpillakach

Co tam się dzieje u was puasy i redpillaki? Jakaś wojna domowa?

No to komu mam w końcu ufać, psychologowi spod szyldu PUA czy redpillakom? Już się pogubić można

#terapia #pua #redpill #blackpill #tinder #blackpilltiktok
P.....c - THE RA PHIA, THE RA PHIA

Normicy, redpillaki, różowe nieustannie mówią nam...
  • 10
@Pozytywny_gosc: Gość nie rozumie "red pillaków", Ty w sumie też nie. Nigdzie czytając o red pillu... kiedy to było, jakieś 6 lat temu, nie słyszałem o terapii. Pierwsze co jak ten Kevin Samuels zaczął polecać każdej lasce z problemami psychicznymi. W sumie fakt faktem, jak ktoś ma takie problemy i sam sobie z nimi nie potrafi poradzić to może potrzebować specjalisty. Tak jest z każdym aspektem życia/usługami.
@Pozytywny_gosc: oldcel z:
- nosem jak klamka od zakrystii
- wielka ekspozycja powiek górnych
- włosami, z których wieksza czesc poszła MGTOW
- zarostem przypominajacym zapałki powtykane w gówno
- negative canhtal tilt
- słabym FWHR
mówi o czyms czego potrzebuja kobiety
no #!$%@? na pewno nie ciebie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@TTedbundYY: @tenconiemusialnicrobic Interesujące. Praktycznie nikt w moim otoczeniu nigdy nie krytykował wyglądu drugiej osoby i nie próbował oceniać jej na tej podstawie, poza ewentualnym zaniedbaniem. Doszedłem do takich wniosków, że chyba osoby o niskim ilorazie inteligencji albo poważnie wpływających na stan ich psychiki kompleksach mają takie tendencje, potrzebę dowartościowania się wytykając innym cechy na które nie mają wpływu.