Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #wojna #ukraina źródło

Słynna rosyjska aktorka uciekła do Francji i nazwała Rosjan „pijanymi i nieświadomymi żebrakami”: Urodziłam się w r. Słynna rosyjska aktorka Yana Troyanova uciekła z Rosji do Francji w 2022 roku, kiedy skończyła zdjęcia do rosyjskiego serialu „Olga”. Powodem takiego czynu była wojna toczona przez Federację Rosyjską na Ukrainie, której gwiazda nie popiera. Według aktorki mogła zostać aresztowana w Rosji za swoje antywojenne stanowisko. W Paryżu Troyanova spotkała się z Ukraińcami, którzy pytali, dlaczego Rosjanie popierają dyktatora Putina „O tym rozmawiam z Ukraińcami we Francji. Muszę im powiedzieć. To nie jest tajemnica. Najpierw Putin okrada tych ludzi, żeby stali się żebrakami. Bardzo trudno jest przeżyć, gdy nie ma się pieniędzy i bardzo trudno jest kochać swoje dzieci, Propaganda rozprzestrzenia się na tych biednych ludzi. Telewizja jest całkowicie oddana propagandzie... Ludzie tam przeżywają. Urodziłem się na dnie i wiem, jak żyje główna część populacji naszego kraju. To nie jest życie, ale ciągła walka. Jesteś w piekle. Na dzisiaj znalazłeś jedzenie, a dzieci trzeba jeszcze posłać do szkoły, a tu rodzice są w podeszłym wieku. I wszyscy są chorzy, wszyscy śmierdzą. A wszystko to jest w piekle” – powiedziała aktorka
zafrasowany - ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #wojna #ukraina źródło 
Słynna rosyjska aktorka ucie...

źródło: FxZ36deWwAIJGB_

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zafrasowany: Jak widać da się być porządnym rosjaninem i kasparow nie jest wyjątkiem, ale potem jacyś sportowcy i inne gwiazdy z rosji i białorusi będą p-------ć żeby nie mieszać polityki do innych sfer życia xD
  • Odpowiedz