Wpis z mikrobloga

Wczoraj poszłam kupić truskawki. Wzięłam całą łubiankę, ale kobieta zamiast doliczyć za nią 2,50 zł spytała czy jutro odniosę jej tą łubiabkę. Lekkomyślnie odpowiedziałam, że tak i potem cały dzień mnie dręczyło, że muszę odnieść łubiankę a mam nie po drodze. Rozważałam jak by było wygodnie gdybym zapłaciła za łubiankę albo po prostu kazała sobie wsypać truskawki do reklamówki.

Dziś specjalnie szłam z tą pustą łubianką do kobiety tylko żeby jej oddać i być słowna. Oddałam i od razu mi ulżyło.

Jeśli nie chcecie się czuć udręczeni nie bierzcie od sprzedawców łubianek.

##!$%@? #truskawki #truestory
  • 79
  • Odpowiedz
no i tak powinno być, warto takie coś pisać, żeby przypominać, że trzeba być dobrym i uczciwym


@aa-aa: tak dobrym i uczciwym jak narodowi socjaliści z PiSu xDD

Ależ wy dalej macie tupet wycierać sobie mordy dobrem uczciwością prawem i sprawiedliwością
spere - >no i tak powinno być, warto takie coś pisać, żeby przypominać, że trzeba być...

źródło: Jedna Polska Jeden Narod

Pobierz
  • Odpowiedz
@heheszek: O dziękuję. To jestem pod wrażeniem, że to słowo jest z sensem, bo zawsze myślałem, że to efekt słabego pamiętania słowa "kobiałka" i powiązania końcówki z nazwą miejsca w m0skwie, a tu proszę, nazwa pochodzi od istniejącego słowa "łub" (które zapewne jest używane raz na 2 lata na całą Polskę :p), elegancko. Dołączam do łubianka team.
  • Odpowiedz
@spere: kolejny oszołom co łazi za mną po wykopie. Widzę że też cytujesz adiego jak inni tobie podobni moi fani. Adi dowodził nazistami tak????? Gdzie był kraj tych nazistów bo nie kojarzę????????
A morde to widzisz co dzień w lustrze
  • Odpowiedz
@aa-aa: nie łażę za tobą, tylko trafiłem na ten wpis w gorących, i zobaczyłem twój obłudny zakłamany komentarz o uczciwości xD

i zmień narrację o Niemcach - Tusk to już nie jest teraz szkop, to jest wg was pisiorów teraz Rusek xD

PiS ostoja uczciwości, dobroci, prawa oraz sprawiedliwości xDD
spere - @aa-aa: nie łażę za tobą, tylko trafiłem na ten wpis w gorących, i zobaczyłem...

źródło: FJfIVZCXoAQNpF7

Pobierz
  • Odpowiedz
@spere: weź idź do psychiatry, on nie chodzi za mną tylko swoje urojenia wysrywa xD
komisja wyjaśni kto był prorosyjski, a Berlin Tuskowi nie pomoże bo USA wzięło niemiaszków za mordy. W sondażach 25%, perspektywa komisji podważającej ich polityczny byt, brak programu
Sajonara
  • Odpowiedz
@aa-aa: ale właśnie dzięki tej ustawie PiS przegra.

A jego Emanacja Donald Franciszek Tusk Pierwszy zostanie Królem Polski Oraz Germanii. Cesarzem Polski i Niemiec Obojga Narodów (ʘʘ)

A karakan będzie gnił w Berezie Kartuskiej na dożywociu xDD
  • Odpowiedz
@spere: kilka miesięcy, wybory się odklepie, bo to rutyna, z 44-45% ostrożnie licząc, zamknie się tvn wreszcie i będzie spokój w kraju, Polacy będą życ w dostatku i rozwijać się
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Masz sumienie. Truskawka za to ma zaufanie do ludzi. 90 % ludzi co znam zostawiłoby ją lub nie oddało, bo 2,50 do przodu piękna spawa. Mam znajomego co nurkował taksówkarzowi za siedzenie, bo niby wypadło mu 10 zł., a tak naprawdę zobaczył cudze, może nawet tego taksówkarza i między innymi tą dyszką płacił za kurs, a opowiadał to z takim rozbawieniem, jakby na 1 randce zaliczył Małgosię Sochę i Wieniawę;)
  • Odpowiedz
@interpenetrate to ja mialem lepsza sytuacje - bedac studentem poszedlem na badanie wzroku, lekarz obslugujacy mnie tak sie zapatrzyl na recepcjonistke, ze przy obracaniu glowy zlamal sobie nos o futryne drzwi

zrobila sie taka afera, ze kazdy zupelnie zapomnial ( wraz ze mna ) ze musze zaplacic za wizyte

zadzwonilem na nastepny dzien z przeprosinami, ze zapomnialem zaplacic, i poszedlem uregulowac zaleglosc - pani powiedziala jedynie " tak myslelismy, ze pan wroci
  • Odpowiedz