Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze tu tytani intelektu nie siedza ale zeby pisac takie glupoty, ze to Slaweczek kazal Dryblasowi dac nitro zeby ten sie nawachal i ze przez to Majorek zostanie usuniety z Sedziszowa bo tak Slaweczek chcial i wroci do Bialegostoku to juz naprawde trzeba miec cos z garem nie tak. Oni go w kazdej chwili moga wywalic z chaty i nie musza miec pod to zadnej podkladki. Jak ktos laczy nitro z jakims rozkazem od nietypowego Marianka to musi miec z bania jakis problem. Dal mu Dryblas nitro zeby zobaczyc na zywo jak nitrospa wyglada wszak wiadomo, ze to taki sam chory psychicznie czlowiek co Marian i tyle. Tu nie ma zadnego drugiego dna. Dalej ciajmada bedzie siedziec u nietypowej rodzinki i nic sie nie zmieni. Rece czasem opadaja jak sie tutaj wchodzi i czyta kolejne urojenia niektorych ludzi. Ci co tego typu posty plusuja sa tak samo rozgarnieci co ich autorzy xDDD
#kononowicz
Pobierz kamil-tika - Ja wiem, ze tu tytani intelektu nie siedza ale zeby pisac takie glupoty,...
źródło: Screenshot 2023-05-31 16-29-01
  • 11
@kamil-tika: Teoria naciągana, ale kij wie czego się po tym odklejeńcu spodziewać. Równie dobrze mógłby chcieć sobie zbudować podkładkę, żeby w oczach widzów nie wyglądało, że go wywala z chaty za nic. Tyle, że wtedy na nagraniu raczej nie dostawałby orgazmów oglądając szczura.
@Alzena: A żebyś wiedziała, ta obsesja już jest tak zafixowana że wszędzie widzą Mariana - na wykopie, w komentarzach yt itp. A suma summarum nawet posty z nim i mariolą nie zlatują, a dlaczego? Ano dlatego że chłop ma wy*bane i już etap kopania się z piwniczami minął, teraz to on liczy pitos a nie urządza przepychanki z randomami.
@knurknurewiczpierwszy: bardziej przypalowe od jakiegos wachania nitro bylo walenie konia na lajtach, bojki, szczanie w gacie i generalnie robienie meliny z chaty. Juz samo to sie bardziej kwalifikuje do eksmisji niz robienie teorii, ze to nitro to mu Slaweczek kazal dac bo za nitro go wywala z chaty a za tamte rzeczy 100x gorsze niby nie? xD
@kamil-tika: Nie nie, Sławka do tej całej sytuacji nie mieszam. Nigdy nie miałem na jego punkcie obsesji :D. Mówiłem bardziej w kontekście znudzenia się zabawką. Gdzieś mi się kiedyś obiło o uszy, że miał taki warunek 0-nitro, więc mógłby na tym bazować. Ale nie mam pewności, czy faktycznie coś takiego zadeklarował czy plotki. Nie oglądam ich filmów praktycznie.
@kamil-tika: kiedys dobrze powiedzial to ten obszar badawczy, cos w stylu, ze jedna osoba cos powie inna dopowie jeszcze inna cos dopowie i powstaje cala historia mimo ze ta pierwsza osoba sama sobie cos wymyśliła a reszta brnela w to klamstwo dodajac jeszcze cos od siebie.
@kamil-tika: ta, tu jest nawet zabawniej bo najpierw jest jakies klamstwo/urojona wizja kogos a pozniej to jest rozbudowywane :) a to nie jest polityka ani zadna propaganda wplywowych ludzi, to jest szkolna tu trzeba szukac najlatwiejszych rozwiazan, "Brzytwa Ockhama" a nie "szachy 5d".