Wpis z mikrobloga

@System-of-a-Daun: k***a potrzymaj mnie piwo xD jeszcze bym to na vloga nagrał chętnie, tak samo robienie na złość pedalarzom co jeżdżą po szosie mimo, że jest droga rowerowa obok, czy takich co się wózkami w sklepach rozwalają na całą alejkę. Cała rzesza osób które można legalnie trollować i spotkałoby się to z akceptacją społeczną. Jak kiedyś będę stary i nie będę miał już wiele do stracenia, to nie będę się bawił
  • Odpowiedz
@maciejg gratuluje. Nic tak nie poprawia humoru jak drażnienie starych pisowcow w kolejce. Wchodzisz do lekarza bez kolejki.
Raz dziadek, stanął w drzwiach i mówi, ze po jego trupie. Wstaje i idę do dziadka. Karakan 160 cm wzrostu ;) patrzę na niego z góry i mówię, ze da się załatwić. Dziadek usiadł i patrzył wzrokiem na bazyliszka.
  • Odpowiedz
@maciejg bardziej niż pierwszeństwo w kolejce przydatne jest to, że mają ci specjalistę w ciągu 7 dni znaleźć i koniec. Na starość takie przywileje jak znalazł.
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiboss: @Heniuuu

Dziękuję za miłe słowa. Powiem Wam, że to dla mnie nie jest takie proste - 10 lat mi zajęło. Niestety, chorowity jestem i albo jakieś paskudztwo, albo alergia przeszkadza, albo poziom żelaza mnie dyskwalifikuje. Co i rusz bany zbieram na parę tygodni i muszę mocno się pilnować i o siebie dbać, by udawało się krew oddawać. Nie, żeby dbanie o siebie złe było :D

Dodatkowo wynik wykręciłem oddając tylko
  • Odpowiedz