Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker dokładnie, dawno już nie miałam takich naprawdę długich paznokci, ale największym problemem wtedy dla mnie było podnieść monetę z blatu xD i niewygodnie się zapinało rozporek w dżinsach jakoś, podcieranie to nie problem.

no, ale tak to jest jak banda facetów wypowiada się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia, just mirko things
  • Odpowiedz
@WeronikaYass Poza tymi dziwnymi paznokciami ogólnie piszesz jak troszeczkę upośledzona, czy jesteś pewna, że to tutaj chciałaś założyć konto? Tak na pewno? Na wypok.pl?
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker No popatrz, a później problemy typu, że laska czegoś nie zrobi bo zniszczy sobie "urocze paznokietki" chociaż tak naprawdę normalni ludzie używają do tych czynności palców, a nie paznokci
No magia
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: fajne, też ostatnio poszłam w takie pastele. następnym razem zrobię chyba french z neonowymi końcówkami

dla mnie jedynym problem z długimi paznokciami jest zapięcie łańcuszka, ale bez tego da się żyć :D

  • Odpowiedz
Pod takimi pazurami zbiera się martwy naskórek z drapania się po wzgórku łonowym i nie tylko, kawałki kału oraz mocz.


@Zapyzialec: polem papier zamiast wcierania sobie moczu i gówna w ciało. mycie rąk też powinno być standardem
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: Pazury to taki odpowiednik męskiej siłowni. Myślisz że zyskasz +50 u płci przeciwnej i +20 do kobiecości a jedyne kto w ogóle zwraca na to uwagę to psiapsiuły. Ale zoomerki jeszcze o tym nie wiedzą.
  • Odpowiedz
  • 3
b.ładnie ugułem, chociaż ja jestem team ballerina/ coffin xD a fragment "tagi na różowe paski a nie na incelclub xD" mnie rozwaliło


@taktomojekonto: No bo kurde, chciałam się pochwalić dziewczynom paznokciami, bo mi się podobają a zaczyna się plejada nienawiści od chopków, którzy hejtują wszystko co zostało napisane przez dziewczynę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kriegor: @xPekka
Które dokładnie fragmenty posta i komentarzy według Was sugerują, że jestem upośledzona i niedorozwinięta emocjonalnie? :D
Bo zamiast się spłakać, że Reeeeeee nierawda nieobrażajcie mi paznokci, to podaję racjonalne argumenty dotyczące tego, że z paznokciami da się normalnie funkcjonować? Bo bezpośrednio piszę, że mi się podobają? :D

Soreczka Panowie
Następnym razem zareaguję tak jakbyście tego oczekiwali, jadąc po losowych osobach i ich cechach, które sobie wymyślę, żeby mi pasowały
  • Odpowiedz
  • 1
@Cadfael: Taaak, łańcuszki wszelkie to porażka xD

Ja jeszcze fanka energetyków jestem, ale mam taki trik by podważać kapsel kawałkiem kartonika, czy jakiegoś małego kremu w tubce xD

Nawet mi pisanie na klawiaturze w żadedn sposób nie przeszkadza, piszę z taką samą prędkością co zawsze pisałam :D Inne ułożenie palców po prostu

Nie wiem skąd w tych ludziach takie przekonanie, że to automatycznie upośledza wszystko xD
  • Odpowiedz
  • 1
@eeehhh: Ale ja to zrobiłam, żeby mi się podobały xD Lubię kolorowe i urocze rzeczy, dopełniają mi jedynie resztę ,,wizerunku"

Co nie zmienia też faktu, że mój partner akurat bardzo lubi kolorowe paznokcie i sam mi je kiedyś próbował robić :D
  • Odpowiedz