Wpis z mikrobloga

@WeronikaYass: nie wrzucaj na wykop nigdy takich rzeczy, piwniczaki stwierdzą jakie to ochydne, a makijaż broń boże. Potem schowają się w piwnicy i będą narzekać, że są nieszczęśliwi. Spoko kolor( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A komentarzy innych osób nie bronię, odnoszę się do samej treści komentarzy OPki.


@xPekka: no i w tym rzecz, funkcjonalny analfabeto - #!$%@? się do opki, bo najwyraźniej nie dość pokornie przyjęła zesrańsko przegrywów o redflagach, a kompletnie problemem dla ciebie nie są opinie na podstawie uprzedzeń, zwykłej głupoty, czy zwykłego chamstwa vide komentarz który polajkowałeś. to wiele móiw o twoim mindsecie wyrosłym na incelskim gruncie.

trzymaj się tej swojej
Cadfael - >A komentarzy innych osób nie bronię, odnoszę się do samej treści komentarz...

źródło: Zrzut ekranu (24)

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cadfael: no tak, tego jeszcze brakowało, żeby jakaś stara baba z wykopu której nikt nie chciał mówiła mi jakich poglądów mam bronić a z jakimi się kłócić XD
Czyli po kolei:
1. OPka wrzuca post
2. Ludzie w komentarzach wyrażają kontrowersyjne opinie
3. OPka określa tych ludzi nieadekwatnym określeniem
4. Piszę do OPki z pretensjami o złe użycie tego określenia, bo mnie personalnie bardziej wkurza jej komentarz
  • Odpowiedz
Bezkarnie można co 2 kobietę nazywać Julką, p0lką i mówić, że to żarty, a jak padnie ten sam rodzaj wyzwiska ,,incel" to nagle Wam się chce bawić w argumentacje i dyskusje? :D


@WeronikaYass: Taka prawda xD A niektórzy nawet nie używają tego w żartach, tylko na poważnie. No ale hipokrytów wśród pewnej grupy użytkowników tutaj nie brakuje.
  • Odpowiedz
@WeronikaYass jak to niewiele potrzeba do defekacji w komentarzach. Ostatnio AndromedaYT poszczuła ich cycem, a tutaj paznokcie wywołały kolejne poruszenie xD w komentarzach są takie argumenty, że w życiu bym o nich nie pomyślał w kontekście paznokci u różowej. ja zwracam uwagę na paznokcie i ich kolor. nie tylko na dłoniach ( ͡º ͜ʖ͡º) więc to fajny akcent.
  • Odpowiedz
@WeronikaYass szkoda, że nie w macie, ale i tak bardzo fajne (ʘʘ)
Trochę zdziwiło mnie, że Twoja stylistka bierze pieniądze za zrobienia na każdym paznokciu oddzielnie, u mojej stylistyki płaci się za zrobienia jedną cenę, niezależnie, czy zdobienia są na jednym palcu czy na 10

Zawsze mnie bawi jak czytam komentarze, że z długimi paznokciami, to nic baby nie robią - ja gotuję, sprzętam, zmywam i pracuję
  • Odpowiedz
@Green81:

Zawsze mnie bawi jak czytam komentarze, że z długimi paznokciami, to nic baby nie robią - ja gotuję, sprzętam, zmywam i pracuję zawodowo klepiąc od rana do wieczora w klawiaturę i żadnych problemów nie mam. Ba nawet gorzej mi się robi wiele rzeczy w krótkich paznokciach niż w długich


Ja jak cos takiego czytam to przymruzam oczy z myślą "SUS". Moze ja mam inna anatomie czy fizjonomie dloni (moze
  • Odpowiedz