Wpis z mikrobloga

  • 0
@WeronikaYass 1. określanie kogoś "incelem" - ktoś cię skrytykował więc zakładasz, że nie ma powodzenia u kobiet i w ogóle że nie rucha. To tak jakby ja na podstawie twojego posta określił cię dziurocipskiem które daje na prawo i lewo
2. "zaczyna się plejada nienawiści od chopków, którzy hejtują wszystko co zostało napisane przez dziewczynę" - skąd ty w ogóle wzięłaś taki wniosek? Każdy kto jakkolwiek urazi kobietę to już seksista?
  • Odpowiedz
skąd ty w ogóle wzięłaś taki wniosek? Każdy kto jakkolwiek urazi kobietę to już seksista? Dlaczego zakładasz, że twoja płeć ma jakikolwiek wpływ na ich opinie?


@xPekka: nie dodawaj sobie przegryw, teksty o redflagach i gównie za paznokciami zdradzają kim jesteście - kimś, kto nigdy nie miał okazji nawet pogadać z różową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael no i przyszła solidarność jajników xD od razu wyzwiska od przegrywa i prawiczka XD napisz jeszcze "kto cię skrzywdził" to będziemy mieć komplet Julki
  • Odpowiedz
  • 0
Szczyt argumentacji, napisać że ktoś nie rucha. hoho, ubaw po pachy. Kolejnym komentarzem będzie "nie zesraj się"?
btw jestem dorosłym facetem który pracuje i ma wspaniałą partnerkę, ale i tak na 100% jestem nieruchającym incelem bo nie bronie honoru damy na wypoku. Ten seksista który cię nie wpuścił z podporządkowanej to też pewnie #!$%@? incel przegryw?
  • Odpowiedz
@xPekka: nie zesraj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że masz potrzebę udowodnienia, że jesteś dorosły i masz kogo ruchać, bardzo nas to wszystkich interesuje xD
  • Odpowiedz
  • 3
@xPekka: Typie xDDD
Ty wiesz jak działa internet?

Bezkarnie można co 2 kobietę nazywać Julką, p0lką i mówić, że to żarty, a jak padnie ten sam rodzaj wyzwiska ,,incel" to nagle Wam się chce bawić w argumentacje i dyskusje? :D

Incel ma nowe znaczenie w internecie i jest to związane z ogólnym zestawem cech osobości i problemów, które ktoś
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael ciebie najwyraźniej interesuje, skoro niepytana zaczęłaś odpowiadać na moje komentarze wymyślając dopiski o incelostwie i samotności. Dorośnij zanim zacznie pisać więcej takich komentarzy, bo za parę lat będzie ci wstyd jak to będziesz czytać
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: Widzę ładna gównoburza w komentarzach. Generalnie nie warto się wdawać w dyskusję, tylko kasować komentarze i wrzucać na czarno. Jak się tego nie zrobi odpowiednio szybko, to jeden komentarz może zatruć cały wątek. Nazbiera plusów, wpis pójdzie w gorące i zbierzesz jeszcze więcej hejtów od podobnych kolesi. Szanuj swoje zdrowie psychiczne.

Mi też się takie paznokcie nie podobają (długość, bo wzorki oki), ale można to przekazać bez obrażania i
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: Mam wrażenie, że takie szpony, sztuczne rzęsy itp to laski sobie robią żeby pokazać, że mają zrobione, że stać na kosmetyczkę itd bo ładne to jest tak umownie. Znaczy nie powiedziałbym, że brzydkie ale podoba mi się średnio. Jeszcze mam wrażenie, jakby dookoła tych pazurów lekko skóra się odsuwała. Nie wiem czy to efekt jakiegoś zabiegu czy coś. A jeśli kogoś ciśniesz od razu od inceli jeśli nie jest
  • Odpowiedz
chciałem tylko powiedzieć że nie zwracam uwagi na szpony


@catboykami: Coś jak wykopki brzydzący się sztucznymi cyckami, a jednocześnie pałującymi do nich wiplera kilka razy dziennie. Podświadomość możesz zaklinać, ale jej nie oszukasz. Ładnie zrobione paznokcie u kobiet w jakiś sposób działają na facetów podświadomie.
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: definicja incela z wiki "członek internetowej subkultury ludzi, którzy definiują samych siebie jako osoby niezdolne do znalezienia romantycznego lub seksualnego partnera pomimo chęci". o to się rozbijają moje komentarze - ktoś napisał coś, co się nie wpasowuje w tą definicje, a twoja reakcja jest taka, że on pewnie jest sam i nie rucha. Paznokci nie oceniam, komentarzy poprzedników nie oceniam, bo nie do tego się odnoszę. Jak ktoś ma 50 lat, brzuch piwny i mówi "kurła ale drogo" to jest Januszem, jak ktoś pisze "kobiety są okropne i żadna mnie nie chce" to jest incelem, jak 14-latka z różowymi włosami pisze o zaletach komunizmu to jest Julką, natomiast machanie tym określeniem na prawo i lewo w nie adekwatnych sytuacjach jest bardzo niezdrowe.

"To są tylko paznokcie :D Nie znacie mnie, nie wiecie jak się zachowuję, jakie mam poglądy. Sugerujecie mi, że rzecz, którą zrobiłam dla siebie jest przejawem problemów psychicznych, lenistwa i innych niczym nieuzasadnionionych epitetów"
jedyne co ja sugerowałem to problemy psychiczne, i to nie na podstawie paznokci tylko na podstawie twoich komentarzy

"Każda normalna osoba machnęłaby ręką nawet jeśli by uważała, że coś jej się nie podoba. Ale lepiej zacząć spiralę nienawiści kręcić, bo wszyscy inni
  • Odpowiedz
@Cadfael: problemy z czytaniem? Gdzie ja jakkolwiek #!$%@? się do paznokci OPki? A komentarzy innych osób nie bronię, odnoszę się do samej treści komentarzy OPki. Jaki jest w ogóle twój sens w tej rozmowie? Przyszłaś, nie zrozumiałaś treści komentarzy, porzucałaś gównem, popisałaś o przegrywach i nie ruchaniu, i się cieszysz jak bardzo orasz oponentów. A moja różowa doskonale zna moje poglądy - i uwaga uwaga - nawet jak się w
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: faceci maja w dupie wasze paznokcie ;] jesli nie konkurujesz z innymi samicami ktora ma lepsze,bardziej blyszczace itp to po prostu jestes sroka ktora lubi jak cos swieci
  • Odpowiedz