Wpis z mikrobloga

utrudnia bądź uniemożliwia sporo czynności - może takie jak Twoje jeszcze nie tak bardzo, ale czasem zastanawiam się jak laski potrafią z takimi pazurami dupę podetrzeć, a o ugotowaniu czegokolwiek, pozmywaniu czy zrobieniu jakichś innych okolodomowych czynności sprzątających nie wspominam (bo założenie gumowych rękawiczek już by było trudne przy długości niejednych pazurów). Takie paznokcie wydają się alertem o treści "Nic w domu nie robię i nie mam zamiaru".


@Kremufka2137: Wyjdz
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Dać to mogę ci dobrą radę - całkiem za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmień myślenie, zamień siedzenie na wykopie i pisanie laskom jak bardzo nie podobają się tobie ich paznokcie - na konkretne działania budujące twoją przyszłość :)
  • Odpowiedz
@WeronikaYass: z niecierpliwością czekam, aż jakiś niebieski wstawi zdjęcie swoich paznokci, żebyśmy mogły napisać, jak bardzo jest ohydny z powodu zbyt długiego paznokcia wystającego po za opuszek oraz wysuszonych, zarośniętych do połowy płytki skórek.
A ty masz piękne paznokcie, nie mogę się napatrzeć na ich budowę!
  • Odpowiedz
  • 0
@mala_ala ale zdajesz sobie sprawę że przyklejanie sobie do paznokci plastikowych wydłużek wygląda jak gówno?

lepsze jakiekolwiek naturalne niż cis takiego... sztuczne tipsy są zwyczajnie obrzydliwe
  • Odpowiedz
@Sprus: to nie są tipsy i to nie jest plastik xD to taki grubszy, utwardzany lakier, pod spodem masz swoją długość paznokcia xD

wykopowi eksperci xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael zwykły lakier czy nawet taki french z krótkimi paznokciami jest super

ale jak pazury zaczynają przypominać krecie to już nie jest super
  • Odpowiedz
@Sprus: aaa, czyli zwykły lakier super, ale taki z utwardzeniem to już bleeh, fuj, instant impotencja, ma sens xD

1/ te nawet nie zbliżają się do "krecich"
2/ ja z natury mam bardzo krótką płytkę - ni #!$%@? byś nie powiedzial, że są super, bo nawet zrobione i pomalowane wyglądają jak u przedszkolaka
  • Odpowiedz
@Cadfael:

ja z natury mam bardzo krótką płytkę - ni #!$%@? byś nie powiedzial, że są super, bo nawet zrobione i pomalowane wyglądają jak u przedszkolaka


Jestem różową, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby zastanawiać się jaka długość płytki paznokcia jest atrakcyjna xd Mam wrażenie że to może być tak jak z tymi blackpillowymi rozkminami o kształcie powiek i stopniu nachylenia oka wskazującym na słynne "hunter eyes"
  • Odpowiedz
@Rampararampamm: no mi nigdy nie przyszło do głowy jak można sobie zawracać dupę przyszczami, bo nigdy tego problemu nie miałam. i nigdy nie wspominałam o atrakcyjności. rozumiesz w czym rzecz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i nigdy nie wspominałam o atrakcyjności.


@Cadfael: No tak zrozumiałam zdanie do innego mirka, że o Twoich by nie powiedział, że są super, bo mają krótką płytkę (implikacja, że dłuższa płytka jest ładniejsza od krótszej) oraz że wygląda jak u przedszkolaka (jeśli coś wygląda jak u przedszkolaka to nie jest atrakcyjne u dorosłej kobiety).
  • Odpowiedz
implikacja, że dłuższa płytka jest ładniejsza od krótszej


@Rampararampamm: tak, dłuższa płytka wygląda lepiej od kwadratowej. lepiej, nie że atrakcyjniej.

jeśli coś wygląda jak u przedszkolaka to nie jest atrakcyjne u dorosłej
  • Odpowiedz
@Sprus: xD
Na paznokcie nakładane najpierw są specjalne bazy, a następnie żele, którymi buduje się paznokieć z taką "górką" żeby się nie złamał. Następnie maluje się lakierami.
Swoją drogą brak jakiejkolwiek wiedzy o paznokciach i wiara w to, że kobiety noszą tipsy oraz niszczą paznokcie klejami mnie przeraża. Setki baz i odżywek do paznokci tylko po to, żeby wzmacniać płytkę pod stylizacją.
Już nawet nie będę się rozwodzić na temat
  • Odpowiedz
  • 0
@mala_ala no właśnie o tym mówię...

"bazy" czyli jakieś gówno na paznokciach
żele - czyli kolejne gówno na paznokciach
ta "górka" to właśnie to co faceci określają mianem tipsy bo to wygląda jak gówno

okropne to jest i wolę jak laska ma czarną ziemię za paznokciami od rycia w ogródku niż coś tak paskudnego
  • Odpowiedz